sklep internetowy

Legalny sklep internetowy – jak sprzedawać w Internecie zgodnie z przepisami?

Czas czytania: < 1 minute

Jeśli prowadzisz swój sklep internetowy, budujesz swoje “imperium” online, to z pewnością chcesz zacząć sprzedawać, a tym samym zarabiać. Jak wiesz, ze sprzedażą wiąże się wiele obowiązków, nie tylko tych związanych z wysyłką produktu, ale też z przepisami prawnymi. Jak sprzedawać legalnie w Internecie?

O tym mówię podczas szkolenia #LegalnaKawa nr 63 (obejrzyj video poniżej).

Legalny sklep internetowy i sprzedaż w Internecie – jak to zrobić krok po kroku?

Czy wiesz, że nie musisz mieć firmy żeby sprzedawać?
W jakich formach można sprzedawać w Internecie?
Czy można to robić przez Facebook, Messengera czy Instagram?
Czego potrzebujesz od strony techniczno-organizacyjnej?
Jakie dokumenty są niezbędne?
Do jakich ustaw należy zajrzeć?
Co powinien zawierać regulamin i czy jest on obowiązkowy?
Co z checkboxami i zgodami?
Czy dzięki checkboxowi mogę zwiększyć swoje szanse na brak zwrotów? Czego to dotyczy i co trzeba spełnić, żeby móc z tego skorzystać?

Pytań jest sporo, odpowiedzi również!

Jeśli interesuje Cię sprzedaż w Internecie, nie tylko poprzez sklep internetowy, to sprawdź co możesz zrobić, żeby było to legalne.

Krok po kroku.

A jeśli już prowadzisz sklep to to szkolenie również będzie dla Ciebie przydatne! Sprawdzisz, czy wszystko się u Ciebie zgadza. 

 

https://www.facebook.com/LegalnyBiznesOnlineIP/videos/2229485360502900/?__xts__[0]=68.ARDODQAAtpw6CA-vWoyuzxZdQLCM7bLILTlXuDCMnR8bXRIlhcEOq-tCvfb2_vp9fB_FkKcftwxewg06iX7fgl2OyGRhC01x96UOBvMXQ4s3iepcfVJwo9Kssuh6EnAZQ0H-zyzThlN9Dg5j4GXFdDGuV-_ReH2t-okDNeb4iA997STKj63UArat7HScalk5t2zycbF3VrZrb-JN0RJ8ULpBFOP0TFqVqHfbWRMmlrI-OhWRoi1eIni27XsUmY_fqAa2GszH1NBIv8Rlf598hynTqIzHnFTVTikgkyVsjTaA0utUbMiP-WY9UXB8b4R7DhWLSNz1X7JvPh53OoBPqBv3i4zN1qctgt-vsg&__tn__=-R

Przeczytaj również o #legalnymNewsletterze

 

Wszystkiego Legalnego!

mec. Ilona Przetacznik

Cześć! Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję małym przedsiębiorcom na co zwrócić uwagę podpisując umowę oraz wskazuję legalną stronę biznesów online.