Sklep

/

Prawo AI

Dostępne kategorie

Wszystkie
Dokumenty i umowy
Kursy online
Legalne usługi w biznesie
Pakiety
Prawo AI
RODO i ochrona danych
Spółki
Sprzedaż online
Szkolenia prawno-biznesowe
Szukasz czegoś indywidualnego?

Umów się na konsultację!

Dokumenty z Certyfikatem #LBO

Wdrożyłeś/wdrożyłaś nasze dokumenty w swojej firmie? Korzystasz ze wzorów naszych umów? A może posiadasz na swojej stronie internetowej naszą politykę prywatności albo regulamin? Jeśli tak, koniecznie napisz do nas! Otrzymasz od nas specjalny bonus – STEMPEL, który będziesz mógł/mogła umieścić na swojej stronie internetowej czy w social mediach i pokazać, że prowadzisz swój biznes w legalny sposób.

Kategoria: Prawo AI

Wiesz, jak sprytnie wykorzystać narzędzia sztucznej inteligencji w biznesie? A może zastanawiasz się, czy obrazy wytworzone przez AI podlegają prawom autorskim? Jakie zastosowanie ma RODO w przypadku Chatbotów? Aplikacje AI zyskują coraz większą popularność, ale są stosunkowo czymś nowym. Podobnie jak innych przedsiębiorców, również i Ciebie może interesować ich zastosowanie w biznesie. Problemem może jednak okazać się prawna strona korzystania z nich, ponieważ jest tu wiele niewiadomych. Dlatego skorzystaj ze szkoleń, które znajdziesz w naszym sklepie i dowiedz się, w jaki sposób legalnie korzystać z narzędzi AI takich, jak ChatGPT czy Midjourney.

Radca Prawny

Ilona Przetacznik

Szukasz pomocy prawnika?

Skorzystaj z nieszablonowych rozwiązań i usług butikowej Kancelarii prawnej i dołącz do Społeczności oraz Klientów #Legalnych Biznesów Online.

Potrzebujesz czegoś innego?

Daj nam znać, czego potrzebujesz, kontaktując się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.
Shopping Cart