Sklep

/

Spółki

Dostępne kategorie

Wszystkie
Dokumenty i umowy
Kursy online
Legalne usługi w biznesie
Pakiety
Prawo AI
RODO i ochrona danych
Spółki
Sprzedaż online
Szkolenia prawno-biznesowe
Szukasz czegoś indywidualnego?

Umów się na konsultację!

Dokumenty z Certyfikatem #LBO

Wdrożyłeś/wdrożyłaś nasze dokumenty w swojej firmie? Korzystasz ze wzorów naszych umów? A może posiadasz na swojej stronie internetowej naszą politykę prywatności albo regulamin? Jeśli tak, koniecznie napisz do nas! Otrzymasz od nas specjalny bonus – STEMPEL, który będziesz mógł/mogła umieścić na swojej stronie internetowej czy w social mediach i pokazać, że prowadzisz swój biznes w legalny sposób.

Kategoria: Spółki

Jak założyć spółkę z o.o. aby biznes jeszcze bardziej się opłacał, ile trwa założenie spółki z o.o., jaki jest koszt założenia spółki z o.o., czy spółka z o.o. się opłaca, jakie ma wady i zalety, czy spółka z o.o. może być jednoosobowa, jaki jest minimalny kapitał zakładowy spółki z o.o. i jak to w ogóle powinno funkcjonować? Rejestracja spółki z o.o. interesuje wielu przedsiębiorców. Na te i inne pytania dotyczące spółek oraz przydatne materiały i wzory znajdziesz w kategorii Spółki. Znajdziesz tu również przydatne wzory dokumentów i szkolenia, które pomogą Ci zdecydować, czy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to coś dla Ciebie. A wtedy już prosta droga do konsultacji i rozpoczęcia całej procedury założenia sprytnej spółki z o.o.

Radca Prawny

Ilona Przetacznik

Szukasz pomocy prawnika?

Skorzystaj z nieszablonowych rozwiązań i usług butikowej Kancelarii prawnej i dołącz do Społeczności oraz Klientów #Legalnych Biznesów Online.

Potrzebujesz czegoś innego?

Daj nam znać, czego potrzebujesz, kontaktując się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.
Shopping Cart