Sklep

/

Pakiety

Dostępne kategorie

Wszystkie
Dokumenty i umowy
Kursy online
Legalne usługi w biznesie
Pakiety
Prawo AI
RODO i ochrona danych
Spółki
Sprzedaż online
Szkolenia prawno-biznesowe
Szukasz czegoś indywidualnego?

Umów się na konsultację!

Dokumenty z Certyfikatem #LBO

Wdrożyłeś/wdrożyłaś nasze dokumenty w swojej firmie? Korzystasz ze wzorów naszych umów? A może posiadasz na swojej stronie internetowej naszą politykę prywatności albo regulamin? Jeśli tak, koniecznie napisz do nas! Otrzymasz od nas specjalny bonus – STEMPEL, który będziesz mógł/mogła umieścić na swojej stronie internetowej czy w social mediach i pokazać, że prowadzisz swój biznes w legalny sposób.

Original price was: 1086,00 zł.Current price is: 797,00 zł.

brutto

Kategoria: Pakiety

Kiedy dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie i zakładasz własną działalność gospodarczą, to odpowiednio przygotowany pakiet dokumentów będzie dla Ciebie. Poszczególne pakiety składają się z dokumentów, które są niezbędne, aby prowadzić firmę w odpowiedzialny i legalny sposób. Niektóre z branż wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego też każdy z nich jest przemyślany i dostosowany do realiów danej branży. Jeśli możesz uniknąć na początku niepotrzebnych błędów, to warto to zrobić. W pakietach znajdziesz także e-booki, dzięki którym rozwój firmy będzie łatwiejszy i przyjemniejszy. To ogromna dawka wartościowej wiedzy w lepszej cenie, która przyda się każdemu przedsiębiorcy.

Radca Prawny

Ilona Przetacznik

Szukasz pomocy prawnika?

Skorzystaj z nieszablonowych rozwiązań i usług butikowej Kancelarii prawnej i dołącz do Społeczności oraz Klientów #Legalnych Biznesów Online.

Potrzebujesz czegoś innego?

Daj nam znać, czego potrzebujesz, kontaktując się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.
Shopping Cart