Nowy Ład a przedsiębiorca. Podcast Ilony Przetacznik.

Nowy Ład a przedsiębiorca – co musisz wiedzieć?

Czas czytania: 2 minut

Nowy Ład a przedsiębiorca — co przyniesie nowy rok? Obawiasz się Nowego Ładu? Wiesz, że dotknie Twoją firmę niekorzystnie? A może masz dosyć już tego tematu, ponieważ boisz się — ile zapłacisz podatku w przyszłym roku? Dlatego w moim podcaście postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.

Nowy Polski Ład a przedsiębiorca – Legalny Podcast
Bezpłatny e-book – Nowy Ład
Nowy Polski Ład – live z doradcą podatkowym

Nowy Ład a przedsiębiorca – Legalny Podcast

Czego dowiesz się z podcastu?

  • Jakie są przede wszystkim najważniejsze postanowienia Nowego Ładu dla przedsiębiorcy?
  • Formy opodatkowania.
  • Plusy i minusy nowych zmian.
  • Co ze składką zdrowotną?
  • Jakie masz możliwości i rozwiązania z tej patowej sytuacji?

Pamiętaj o tym, aby podzielić się tym podcastem i materiałami na Instagramie i Facebooku oznaczając mnie oraz, aby zasubskrybować ten podcast — jeśli uznasz go za wartościowy 🙂 Dziękuję Ci!

Nowy Ład a przedsiębiorca – bezpłatny e-book

Nowy Ład a przedsiębiorca- najważniejsze informacje. Bezpłatny e-book autorstwa Ilony Przetacznik.
Pobierz bezpłatny e-book!
Jak przygotować swój BIZNES na nadchodzące zmiany?
 
Zmiany wprowadzone Nowym Ładem dotyczą zarówno: prawa podatkowego, leasingów, składek na ubezpieczenie społeczne, świadczeń zdrowotnych jak i kodeksu karno-skarbowego czy postępowania egzekucyjnego w administracji.
 
Łącznie to 26 znowelizowanych ustaw i prawie 500 stron tekstu (wraz z materiałami legislacyjnymi), dlatego w tym poradniku prostymi słowami opowiem Ci przede wszystkim o najważniejszych założeniach Nowego Ładu, które są istotne z perspektywy przedsiębiorcy.
 
Po podpisaniu przez Prezydenta RP ustawy szumnie zwanej – Nowym Ładem, czyli obszernej zmiany prawnej, obejmującej przedsiębiorców w całym kraju, chcę rozwiać przede wszystkim Twoje wątpliwości.
 
Pobierz bezpłatny e-book NOWY ŁAD – najważniejsze informacje na tacy <<TUTAJ>>

Nowy Ład – live z doradcą podatkowym

Nowy Ład a przedsiębiorca - live
Weź udział w live!
Zapraszam Cię na rozmowę z doradcą podatkowym Samirem Kayyali. Porozmawiamy przede wszystkim o… NOWYM ŁADZIE i jego wpływie na przedsiębiorców.
 
Rozmowa odbędzie się już 21-go grudnia o godz. 13:45 i obejmie także Twoje pytania! Dlatego warto być z nami na live. Więcej dowiesz się <<TUTAJ>>
 

Podsumowując — zmiany są nieuniknione, dlatego już dzisiaj powinieneś działać! Jeżeli chcesz WIĘCEJ — zajrzyj od razu do indywidualnej konsultacji podatkowo-prawnej z doradcą podatkowym i zespołem Kancelarii #LBO <<TUTAJ>>

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Stan prawny na dzień: 08.12.2021