Udostepnij

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu!

Ogłaszamy Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! Wraz z zespołem #LBO zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie, którego główną nagrodą jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu. Platforma #LSB to przede wszystkim strefa dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić legalny i skuteczny biznes! To platforma, na której prawo rozwija biznes!

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?
Nagrody w konkursie.
Czas trwania konkursu.
Ogłoszenie wyników.
Regulamin i Zasady.
Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! – krótkie podsumowanie

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

 1. Odpowiedz na pytanie dlaczego akurat do Ciebie powinien trafić darmowy dostęp do Strefy oraz napisz co chciałbyś znaleźć w Legalnej Strefie Biznesu? 
 2. Użyj hashtagu #legalnastrefabiznesukonkurs
 3. Swoją odpowiedź umieść w komentarzu pod postem na Facebooku @Ilona Przetacznik #Legalny Biznes Online, Instagramie @legalnybiznesonline lub pod poniższym artykułem o konkursie na blogu legalnybiznesonline.pl

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie?

Nagrodą są dostępy do Legalnej Strefy Biznesu, czyli jedynej platformy subskrypcyjnej dla Przedsiębiorców, w której znajdziesz kompleksowe wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub myślących o założeniu własnego biznesu. #LegalnaStrefaBiznesu to szkolenia prawne, porady eksperckie, regularne sesje Q&A i alerty prawne, a do tego grupy mastermind i wiele, wiele więcej! Niewątpliwie to prawno-biznesowy netflix.

Konkurs LSB - Grafika promująca produkt LEGALNA STREFA BIZNESU
Sprawdź co otrzymasz w Legalnej Strefie Biznesu!

Nagrodzone zostaną aż trzy odpowiedzi, dlatego warto wziąć udział!

 • Nagrodą za pierwsze miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 12 miesięcy 
 • Za drugie miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 6 miesięcy
 • Nagrodą za trzecie miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 3 miesięcy

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu!CZAS TRWANIA

Konkurs trwa od 13 września 2021 r. od momentu publikacji postu konkursowego na Facebooku i Instagramie do 26 września 2021 r. do godz. 18:00.

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Wyniki Konkursu #Legalna Strefa Biznesu! zostaną ogłoszone 27 września o godz. 20:00  na fanpage’u na Facebooku (@legalnybiznesonline), profilu na Instagramie (@legalnybiznesonline) gdzie opublikowane zostanie imię i nazwisko zwycięzcy podczas live. Znajdą się na także później na blogu legalnybiznesonline.pl.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NASTĄPIŁO W TYM VIDEO.

 

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! – REGULAMIN I ZASADY:

 1. Regulamin konkursu znajdziesz pod tym linkiem: <<Regulamin konkursu LSB>>
 2. Uczestnikiem konkursu, może być tylko pełnoletni użytkownik Facebooka i Instagrama, który posiada zarejestrowane i zweryfikowane konto na tym portalu społecznościowym.
 3. Fundatorem nagrody jest organizator. 
 4. Konkurs nie jest popierany, przeprowadzony ani organizowany przez portal społecznościowy Facebook czy Instagram — nie jest także przez nich sponsorowany. Administrator promocji korzysta z serwisu Facebook i Instagram do administrowania promocją na własną odpowiedzialność. W związku z tym każdy uczestnik zwalnia z odpowiedzialności serwis Instagram i Facebook.

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! – krótkie podsumowanie

Reasumując, dzięki udziałowi w konkursie, można zdobyć szansę na rozwój swojego biznesu oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju swojej firmy, czyli z pewnością rozwoju swojego biznesu z ekipą Strefowiczów i całą #LSB! ? Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału oraz udostępnienia postu lub wpisu konkursowego swoim znajomym, aby jak największa liczba osób mogła wziąć udział w konkursie.

Będzie nam również miło jeżeli przy okazji konkursu polubisz fanpage @Ilona Przetacznik #Legalny Biznes Online oraz zaobserwujesz profil na Instagramie @legalnybiznesonline 

#Legalna Strefa Biznesu

Jedyna taka platforma dla przedsiębiorców – Legalna Strefa Biznesu ponownie otwarta! To przede wszystkim społeczność osób przedsiębiorczych, które chcą działać legalnie i skutecznie w Internecie. I poza nim! To przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, że stabilna i rozwijająca się firma musi być zgodna z przepisami! To daje niewątpliwie przewagę konkurencyjną!

 Tym razem tylko na 7 dni, więc nie czekaj z dołączeniem. Nie wiesz jeszcze, czym jest #Strefa?
 
To przestrzeń, w której otrzymasz znacznie więcej, niż mogłeś/aś pomyśleć. Strefę Prawa i Biznesu w jednym, której w Polsce jeszcze nie ma.
 
szkolenie 950×550 px 1
#Legalna Strefa Biznesu

✔️To odpowiedź na niepewny system prawny w Polsce.

✔️To bieżąca opieka nad Twoim biznesem i jego rozwojem. Od działalności nierejestrowanej po działalność gospodarczą i spółkę z o.o.

✔️Społeczność przedsiębiorców otrzymuje w niej nie tylko bieżące wsparcie związane z prawem w różnych postaciach, ale także…

 
 
Niesamowitą Społeczność! Razem:
 
 • walczymy z niepewnością i chaosem.
 • walczymy z ciągłymi zmianami w prawie.
 • szukamy rozwiązań, które można zastosować w biznesie i zwiększać swoje szanse na zyski.
 • optymalizujemy działania.


W #LSB pracujemy na konkretach:

✔️przede wszystkim szkolenia krok po kroku,

✔️eksperci (księgowość, finanse, doradztwo podatkowe i optymalizacja, sprzedaż, marketing),

✔️formy działalności od NDG, po JDG i spółkę z o.o. (bazowo),

✔️grupy mastermind dla zdecydowanych pracować w mniejszej grupie i intensywnie,

✔️alerty prawne – zmiany istotne i które trzeba wdrożyć w biznesie alerty dedykowane (dla początkujących spółek, dla NDG, dla JDG), oraz wiele więcej, zero niepotrzebnych rzeczy, dlatego warto dołączyć już dzisiaj!

zero niepotrzebnych rzeczy.
 
A do tego, możesz się przekonać o przydatności Strefy za ułamek jej wartości! Jeśli zdecydujesz się na dostęp na 6 miesięcy, to będzie Cię kosztowało dziennie tylko 3,87 zł!

Podsumowując – Legalna Strefa Biznesu nie jest pojedynczym kursem online, który odłożysz na tzw. lepsze czasy i “kiedyś” do niego wrócisz! To przede wszystkim prawno-biznesowa platforma typu Netflix, która żyje razem z Twoją firmą i dla niej, dlatego pomaga jej rosnąć legalnie i skutecznie.

Dołącz do platformy szkoleniowej i zamkniętej społeczności #LEGALNEJ STREFY BIZNESU, której nie straszne zmiany … i codzienne wyzwania w rozpoczynaniu i prowadzeniu biznesu w Polsce <<TUTAJ>>.

Jeśli chcesz poznać najczęściej zadawane pytania sprawdź, ten wpis:

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.?  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Jeśli szukasz więcej przydatnych wskazówek koniecznie sprawdź mój Instagram kliknij >>>TUTAJ<<<.

Wszystkiego Legalnego!

 

Powodzenia i Wszystkiego Legalnego! 

ILONA i #LBOTeam

Stan prawny na dzień 13.09.2021

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję przedsiębiorcom jak działać legalnie w Internecie, jak zawierać skuteczne umowy i sprawnie wdrożyć RODO w swojej działalności.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart