Konkurs #Legalna Strefa Biznesu!

Czas czytania: 2 minut

Ogłaszamy Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! Wraz z zespołem #LBO zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie, którego główną nagrodą jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu. Platforma #LSB to przede wszystkim strefa dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić legalny i skuteczny biznes! To platforma, na której prawo rozwija biznes!

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?
Nagrody w konkursie.
Czas trwania konkursu.
Ogłoszenie wyników.
Regulamin i Zasady.
Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! – krótkie podsumowanie

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

  1. Odpowiedz na pytanie dlaczego akurat do Ciebie powinien trafić darmowy dostęp do Strefy oraz napisz co chciałbyś znaleźć w Legalnej Strefie Biznesu? 
  2. Użyj hashtagu #legalnastrefabiznesukonkurs
  3. Swoją odpowiedź umieść w komentarzu pod postem na Facebooku @Ilona Przetacznik #Legalny Biznes Online, Instagramie @legalnybiznesonline lub pod poniższym artykułem o konkursie na blogu legalnybiznesonline.pl

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie?

Nagrodą są dostępy do Legalnej Strefy Biznesu, czyli jedynej platformy subskrypcyjnej dla Przedsiębiorców, w której znajdziesz kompleksowe wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub myślących o założeniu własnego biznesu. #LegalnaStrefaBiznesu to szkolenia prawne, porady eksperckie, regularne sesje Q&A i alerty prawne, a do tego grupy mastermind i wiele, wiele więcej! Niewątpliwie to prawno-biznesowy netflix.

Konkurs LSB - Grafika promująca produkt LEGALNA STREFA BIZNESU
Sprawdź co otrzymasz w Legalnej Strefie Biznesu!

Nagrodzone zostaną aż trzy odpowiedzi, dlatego warto wziąć udział!

  • Nagrodą za pierwsze miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 12 miesięcy 
  • Za drugie miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 6 miesięcy
  • Nagrodą za trzecie miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 3 miesięcy

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu!CZAS TRWANIA

Konkurs trwa od 13 września 2021 r. od momentu publikacji postu konkursowego na Facebooku i Instagramie do 26 września 2021 r. do godz. 18:00.

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Wyniki Konkursu #Legalna Strefa Biznesu! zostaną ogłoszone 27 września o godz. 20:00  na fanpage’u na Facebooku (@legalnybiznesonline), profilu na Instagramie (@legalnybiznesonline) gdzie opublikowane zostanie imię i nazwisko zwycięzcy podczas live. Znajdą się na także później na blogu legalnybiznesonline.pl.

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! – REGULAMIN I ZASADY:

  1. Regulamin konkursu znajdziesz pod tym linkiem: <<Regulamin konkursu LSB>>
  2. Uczestnikiem konkursu, może być tylko pełnoletni użytkownik Facebooka i Instagrama, który posiada zarejestrowane i zweryfikowane konto na tym portalu społecznościowym.
  3. Fundatorem nagrody jest organizator. 
  4. Konkurs nie jest popierany, przeprowadzony ani organizowany przez portal społecznościowy Facebook czy Instagram — nie jest także przez nich sponsorowany. Administrator promocji korzysta z serwisu Facebook i Instagram do administrowania promocją na własną odpowiedzialność. W związku z tym każdy uczestnik zwalnia z odpowiedzialności serwis Instagram i Facebook.

Konkurs #Legalna Strefa Biznesu! – krótkie podsumowanie

Reasumując, dzięki udziałowi w konkursie, można zdobyć szansę na rozwój swojego biznesu oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju swojej firmy, czyli z pewnością rozwoju swojego biznesu z ekipą Strefowiczów i całą #LSB! 😊 Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału oraz udostępnienia postu lub wpisu konkursowego swoim znajomym, aby jak największa liczba osób mogła wziąć udział w konkursie.

Będzie nam również miło jeżeli przy okazji konkursu polubisz fanpage @Ilona Przetacznik #Legalny Biznes Online oraz zaobserwujesz profil na Instagramie @legalnybiznesonline 

Powodzenia i Wszystkiego Legalnego! 

ILONA i #LBOTeam

Stan prawny na dzień 13.09.2021

Cześć! Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję małym przedsiębiorcom na co zwrócić uwagę podpisując umowę oraz wskazuję legalną stronę biznesów online.