Legalny marketing i sprzedaż w Internecie - jak działać legalnie. Grafika ilustrująca tekst autorstwa Ilony Przetacznik, twórczyni bloga Legalny Biznes Online.

Legalny marketing i sprzedaż w Internecie – działaj legalnie

Czas czytania: 3 minut

Legalny marketing i sprzedaż w Internecie to wyzwania, przed którymi staje z pewnością coraz większa liczba przedsiębiorców. Założenie firmy to niewątpliwie jedna sprawa. I na początku jest trudna, jednak później wydaje się, że to wcale nie najtrudniejszy element. Po założeniu (albo nawet przed) należy wdrożyć odpowiedni, skuteczny i legalny marketing, a później sprzedaż. Jak działać zgodnie z przepisami?

Odpowiedź znajdziesz w moim najnowszym podcaście: #Legalny Biznes Online – III i IV filar firmy – legalny marketing i sprzedaż w Internecie.

Legalny marketing i sprzedaż w Internecie – o czym dowiesz się z tego odcinka?
Dlaczego warto znaleźć się wśród społeczności #LSB?
Legalna Strefa Biznesu – dołącz do strefy dla przedsiębiorców

Legalny marketing i sprzedaż w Internecie – o czym dowiesz się z tego odcinka?

  • Jakie są sposoby na marketing?
  • Jak może wyglądać legalna ścieżka lead magnetu?
  • O czym należy pamiętać?
  • Jak powinien wyglądać formularz zapisu na lead magnet (i każdy inny)?
  • Jakich błędów unikać?
  • Co jest niezbędne w sprzedaży online?
  • Jakie 3 elementy wystarczą, aby zacząć legalną sprzedaż online?
  • Jakie są sposoby sprzedaży, o których mało kto wie?
  • O czym pamiętać jako sprzedawca na Allegro, Amazon czy Etsy?

 

Pamiętaj o tym, aby podzielić się tym podcastem i materiałami na Instagramie oznaczając mnie oraz, aby zasubskrybować ten podcast, jeśli uznasz go za wartościowy 🙂 Dziękuję Ci! 

Legalny marketing i sprzedaż w internecie:

Więcej znajdziesz na moim blogu legalnybiznesonline.pl oraz na kanale na YouTube czy też w #Legalnej Strefie Biznesu – platformie dla przedsiębiorców, którzy chcą działać legalnie i skutecznie oraz wznosić swoje pomysły na wyższy poziom i jeszcze bardziej rozwijać swój biznes.

Dlaczego warto znaleźć się wśród społeczności #LSB?

Grafika promująca produkt ;EGALNA STREFA BIZNESU
Działaj legalnie i przede wszystkim skutecznie w #Legalna Strefa Biznesu
Legalna Strefa Biznesu to przede wszystkim przestrzeń, w której z pewnością otrzymasz znacznie więcej, niż mogłeś/aś pomyśleć. Strefę Prawa i Biznesu w jednym, której w Polsce jeszcze nie ma i z pewnością nie zmieni się to szybko.
 
Reasumując, Legalna Strefa Biznesu to z pewnością odpowiedź na niepewny system prawny w Polsce. To bieżąca opieka nad Twoim biznesem i jego rozwojem.
Chcesz działać skutecznie i przede wszystkim zgodnie z prawem? Dołącz do #LEGALNEJ STREFY BIZNESU!

 

Webinar już za nami, ale ciągle możesz go obejrzeć. Zapoznaj się z czekającymi nas zmianami i przygotuj na nie. Kliknij w grafikę poniżej i kup już teraz! Zapoznaj się również z produktami, których będziesz potrzebować, gdy zmiany wejdą, a ja udostępnię ich aktualizację. Na razie możesz kupić je taniej, jednak po zaktualizowaniu cena pójdzie w górę, ponieważ to ogrom pracy. 

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.😊  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl
 

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Stan prawny na dzień: 14.07.2021