Udostepnij

Jak generować przychód z produktów cyfrowych? Wywiad Ilony Przetacznik u Adama Sawickiego.

Produkty cyfrowe stanowią dużą część działalności online. Jeśli w Twojej ofercie są wyłącznie usługi, warto pomyśleć nad stworzeniem na ich podstawie produktów, które będą generować dodatkowy przychód przy mniejszym nakładzie pracy. O ile będą to wartościowe i przydatne Twoim klientom treści. 

Produkty cyfrowe, które generują 1/3 przychodu firmy

Wywiad, który przeprowadził ze mną Adam Sawicki, przyda się z pewnością osobom początkującym, ponieważ zawarłam tam sporo wskazówek. Jednak przedsiębiorca, który działa już od jakiegoś czasu, również wyniesie sporo z naszej rozmowy, ponieważ porady, które możesz tam znaleźć, są bardzo uniwersalne i przydatne.

Jeśli chcesz:

  • dowiedzieć się jak wygląda tworzenie produktów cyfrowych;
  • dowiedzieć się, od czego zacząć pracę nad nimi;
  • wiedzieć, co może Cię zaskoczyć, kiedy dopiero tworzysz swoje pierwsze produkty,

przeczytaj bardzo wartościową rozmowę i działaj! Link znajdziesz TUTAJ lub poniżej.

Fragment rozmowy:

A. Sawicki – No i świetnie, dywersyfikacja nie tylko jest bezpieczna, ale prawdopodobnie pozwala uwolnić czas na inne aktywności. A powiedz, co zazwyczaj zaskakuje soloprzedsiębiorców świadczących usługi, którzy wchodzą w cyfrowe produkty?

I. Przetacznik – Najczęściej takim osobom wydaje się, że jest to pasywny biznes. Ale to nieprawda. Ludzie, którzy prowadzą biznesy online, wiedzą, ile pracy ich to kosztuje. Cyfrowe produkty niewiele mają wspólnego z czymś, co moglibyśmy nazwać pasywnym.

1/3 mojego przychodu generuje sklep online. Założycielka Legalny Biznes Online o cyfrowych produktach

Mam nadzieję, że teraz, tworzenie własnych produktów będzie dla Ciebie odrobinę łatwiejsze. Zawsze będzie wymagać pracy, ponieważ nic się samo nie zrobi, ale zacząć kiedyś trzeba. Kiedy, jak nie teraz? Idealny moment nigdy nie przyjdzie. 

Ja zawsze będę zachęcać do dywersyfikacji przychodu. Jedną odnogą może być właśnie biznes online i produkty cyfrowe. Dlatego sama pomagam przedsiębiorcom legalnie działać na tym polu. 

Pakiet #Legalna Sprzedaż (produkty fizyczne, produkty elektroniczne, produkty fizyczne i elektroniczne)
Pakiet #Legalna Sprzedaż (produkty fizyczne, produkty elektroniczne, produkty fizyczne i elektroniczne)

A jeśli sprzedajesz już jakieś produkty albo zostajesz wyłącznie przy oferowaniu usług, to koniecznie sprawdź tę rolkę na moim Instagramie i odbierz darmowy prezent.

Na zakończenie jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl lub od razu sprawdź ofertę konsultacji TUTAJ

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję przedsiębiorcom jak działać legalnie w Internecie, jak zawierać skuteczne umowy i sprawnie wdrożyć RODO w swojej działalności.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart