nierejestrowana działalność gospodarcza e-book

Nierejestrowana Działalność Gospodarcza. Odbierz darmowy e-book.

Czas czytania: 2 minut

Chcesz zacząć działać z własną firmą, ale obawiasz się, czy sobie poradzisz? Przetestuj pomysł na swój biznes wraz z darmowym e-bookiem, zanim ruszysz z działalnością gospodarczą.

Pobierz darmowy e-book o nierejestrowanej działalności gospodarczej.

Dla każdego, kto chce zacząć zarabiać na swoich produktach i sprzedawać e-booki, kursy online czy inne towary fizyczne i treści cyfrowe, przygotowałam e-booka, który zawiera najistotniejsze informacje dotyczące nierejestrowanej działalności gospodarczej.

nierejestrowana działalność gospodarcza e-book

Dowiesz się z niego najważniejszych informacji. Wszystko zebrane w jednym miejscu, aby jak najbardziej ułatwić Ci start! Kliknij powyższą grafikę i poznaj szczegóły.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ PRZYDATNĄ KARUZELĘ W TEMATYCE DZIAŁALNOŚCI NIEREJESTROWANEJ NA MOIM INSTAGRAMIE.

Dla kogo jest e-book o NDG?

  • dla wirtualnych asystentek;
  • dla każdego, kto chce sprzedawać kursy online i inne treści cyfrowe;
  • dla każdego, kto chce sprzedawać produkty fizyczne;
  • dla freelancerów i nie tylko.

Jak wygląda w środku e-book o działalności nierejestrowanej?

e-book nierejestrowana działalność gospodarcza

Potrzebujesz czegoś więcej? Mam coś idealnego!

Jeśli sam e-book to dla Ciebie za mało, zachęcam Cię do zakupu szkolenia o działalności nierejestrowanej, które obecnie jest w świetnej promocyjnej cenie w moim sklepie. Jest to krótkie szkolenie, zawierające wszystkie najważniejsze informacje na temat działalności nierejestrowanej. Będzie idealnym uzupełnieniem e-booka.

Kupując dostęp do szkolenia, e-booka otrzymasz w pakiecie. Wówczas nie musisz dodatkowo nigdzie się zapisywać, chyba że chcesz. Kliknij poniższą grafikę, aby przejść do sklepu.

szkolenie działalność nierejestrowana
SZKOLENIE: Działalność nierejestrowana

Na zakończenie jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik