Udostepnij

#Legalna Strefa Biznesu. Zapisz się na listę zainteresowanych.

#Legalna Strefa Biznesu to miejsce, dla każdego przedsiębiorcy, który chce rozwijać swój biznes legalnie. Tu prawo rozwija biznes. Te dwa pozornie ze sobą niezwiązane dziedziny, to główne filary każdej dobrze prosperującej firmy. Zapisz się na listę zainteresowanych i dowiedz się, kiedy ponownie otworzy swoje drzwi.

Prawno-biznesowe wsparcie na starcie dla początkujących przedsiębiorców

  • Większość swojego czasu wolnego przeznaczasz na próby zrozumienia, o co chodzi w tych wszystkich zapisach ustaw i czy dotyczą one Twojej działalności?
  • Siedzisz godzinami w swoje wolne wieczory, spędzając czas na nieskutecznym szukaniu informacji w Googlu o tym, jak prowadzić firmę?
  • A może ledwo docierasz do przysłowiowego pierwszego i Twoim postanowieniem jest skończyć z tym i postawić na mądrzejszą, a nie cięższą pracę?

Jeśli chociaż na jedno pytanie Twoja odpowiedz była twierdząca albo zawahałaś się/zawahałeś się, to znaczy, że koniecznie musisz czytać dalej. Mam coś idealnego dla Ciebie!

#Legalna Strefa Biznesu to nowoczesna platforma subskrypcyjna dla osób przedsiębiorczych i przedsiębiorców. Stworzona przeze mnie w odpowiedzi na potrzeby biznesów i firm. Pierwsza tak kompleksowa platforma edukacyjno-mentoringowa z obszaru prawa i prowadzenia biznesu w Polsce.

#Legalna Strefa Biznesu

Dlaczego warto dołączyć do #Lagalnej Strefy Biznesu już teraz?

Jeśli chcesz:

  • mieć wsparcie prawne i czuć się w biznesie bezpiecznie
  • szkolić się u najlepszych ekspertów z innych zakresów biznesu: markertingu, budowania zespołu, rekrutacji, mastermindu, itp.
  • dyskutować i dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami
  • otrzymywać co miesiąc Alert Prawny!

Niestety nie możesz już dołączyć, ale możesz zapisać się na listę zainteresowanych, aby otrzymać informację o ponownym otwarciu i możliwości dołączenia.

Gdzie to zrobić? Klikając powyższą grafikę lub TUTAJ.

Zaobserwuj również nasz profil na Instagramie, gdzie znajdziesz więcej informacji o ekspertach i nie tylko.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Ilona Przetacznik

Radca prawny, przedsiębiorca, ekspert prawa online, prawa autorskiego, AI, e-commerce, RODO i umów. Certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Dostarcza nieszablonowe rozwiązania prawne pomnażające zyski i spokój przedsiębiorcom, zarówno na początku ich drogi, jak i w rozwoju. Jej butikowa kancelaria prawna dostarcza merytoryczne wsparcie i przygotowanie dokumentów oraz wzorów w sklepie prawnym #LBO.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart