Ręka, smartphone, laptop. Najczęściej zadawane pytania o spółki

Najczęściej zadawane pytania o spółki – sprawdź nowe video reels na Instagramie.

Czas czytania: < 1 minute

Jakie są najczęściej zadawane pytania o spółki z o.o.? Na pewno masz swoje typy, ponieważ często się powtarzają. Postanowiłam odpowiedzieć na najważniejsze i najbardziej nurtujące pytania o spółkę z o.o., z którymi często się spotykam. 

Tematyczne serie video rolek na Instagramie

Poznaj serie, które są już dostępne na moim profilu na Instagramie. Znajdziesz go TUTAJ.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące spółek z o.o.

Na moim Instagramie pojawiły się jakiś czas temu tematyczne serie rolek i ta dotycząca spółek jest jedną z nich. Odpowiadam tam na pytania, które najczęściej spotykam w swojej codziennej pracy, aby jak najbardziej ułatwić Ci decyzję o przejściu lub założeniu spółki. Dotychczas pojawiło się już 6 rolek, do których linki znajdziesz poniżej.

Dowiedz się, co daje założenie spółki z o.o.

Ile osób potrzeba do założenia spółki z o.o.? 

Jak założyć spółkę z o.o

Czy można samodzielnie prowadzić księgowość spółki z o.o.? 

Jakie rolki na Instagramie się jeszcze pojawią?

W najbliższych tygodniach planuję poruszyć tematy takie jak rejestracja znaku towarowego, zagadnienia związane z legalnym sklepem internetowym czy też sztuczną inteligencją. Jeśli interesują Cię te tematy, to zachęcam Cię do obserwowania mojego profilu, aby być na bieżąco i nie przegapić następnych filmów.

Na zakończenie jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl lub od razu sprawdź ofertę konsultacji TUTAJ

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik