Grafika promująca live Legalne Rękodzieło — jak sprzedawać na Facebooku i Instagramie? Live autorstwa Ilony Przetacznik, radcy prawnego - Legalny Biznes Online

Jak legalnie sprzedawać rękodzieło na Facebooku i Instagramie?

Czas czytania: 3 minut

Jak legalnie sprzedawać rękodzieło? Jakie wymogi trzeba spełnić, aby działać zgodnie z prawem? Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak skutecznie i legalnie prowadzić sprzedaż rękodzieła na Facebooku i Instagramie – weź udział w bezpłatnym szkoleniu. Więcej szczegółów znajdziesz w artykule poniżej.

Legalne Rękodzieło – jak sprzedawać na Facebooku i Instagramie?

Legalna sprzedaż rękodzieła w social mediach to z pewnością wyzwanie każdego rękodzielnika. Dlatego obejrzyj live’a dotyczącego rękodzieła oraz legalnej sprzedaży produktów branży handmade na Facebooku i Instagramie!

Live odbył się na moim fanpage na Facebooku Ilona Przetacznik – #Legalny Biznes Online oraz Instagramie @legalnybiznesonline i tam też możesz go obejrzeć. Jeżeli nie chcesz przegapić szkolenia – dołącz do wydarzenia na Facebooku <<TUTAJ>>.

Czego dowiesz się podczas live’a?

 • przede wszystkim – jak legalnie sprzedawać rękodzieło?
 • jakie warunki trzeba spełnić na Facebooku, aby legalnie sprzedawać rękodzieło?
 • co z Instagramem i sprzedażą przez wiadomości prywatne (na priv)?
 • czego wymagać od klientów – jak ułożyć ścieżkę zakupu?
 • odpowiem również na Wasze pytania! 🙂 Dlatego dołącz na żywo do szkolenia!

Kto poprowadzi to bezpłatne szkolenie?

Ilona przetacznik, Legalny Biznes Online. Legalne Rękodzieło — jak sprzedawać na Facebooku i Instagramie?Ilona Przetacznik – Radca prawny, który tworzy nieoczywiste rozwiązania prawne dla swoich Klientów, stosując przy tym metodologię lean and project management. Poprzez lateralne myślenie dostarcza prawne efekty WOW świadomym przedsiębiorcom, którzy chcą budować legalny i skuteczny biznes w Internecie.

Wdraża RODO, tworzy dobre umowy i optymalizuje działania poprzez dobór odpowiedniej formy prawnej i zakładanie spółek.

Wdraża sklepy internetowe, pokazuję jak robić legalny marketing i sprzedaż, #legalnyecommerce.

Jest twórcą ponad 40 e-produktów, w tym kursów online oraz autorką około 100 publikacji. Dzieli się wiedzą na blogu legalnybiznesonline.pl oraz szeroko w mediach społecznościowych: w swoim podcaście #LegalnyBizneso)nline, na TikToku, You Tube, na Instagramie, czy na Facebooku.

Klienci cenią ją za konkret i łączenie wiedzy prawnej z biznesem, bez zbędnego ą-ę.
 
Jej produktom i usługom zaufało już blisko 1000 klientów a społeczność legalnych biznesów online zrzesza łącznie już około 20 000 osób.

LEGALNA CHCECKLISTA

Jeżeli chcesz zacząć już dzisiaj działać legalnie pobierz checklistę #Legalne Rękodzieło – najważniejsze elementy legalnego rękodzieła!
 
Zrób to już teraz kliknij <<TUTAJ>>

Grafika promująca produkt autorstwa Ilony Przetacznik, Legalny Biznes Online. Legalne Rękodzieło — jak sprzedawać na Facebooku i Instagramie? Napis na grafice: Pobierz checklistę. #Legalne Rekodzieło

#LEGALNA SPRZEDAŻ RĘKODZIEŁA

Tworzysz rękodzieło, tworzysz piękne wyroby #handmade, wszyscy je chwalą i mówią, że każdy to kupi. Zaczynasz myśleć o sprzedaży albo już to robisz. Zastanawiasz się może jednak jak działać, by była to legalna sprzedaż rękodzieła?

Dlatego właśnie stworzyłam Pakiet dokumentów wraz z instrukcjami w formie video i komentarzy, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb.

Grafika promująca kurs #Legalna Sprzedaż Rękodzieła autorstwa radcy prawnego, Ilony Przetacznik. Napis na grafice #Legalna Sprzedaż Rękodzieła - mini kurs - WZORY + e-book
kurs #Legalna Sprzedaż Rękodzieła

CO ZAWIERA PAKIET #Legalna Sprzedaż Rękodzieła?

 • Przede wszystkim E-book #Legalna Sprzedaż Rękodzieła – jak sprzedawać rękodzieło w Internecie zgodnie z prawem?
 • wzór regulaminu sprzedaży dla rękodzieła,
 • wzór polityki prywatności dla strony www/bloga/sklepu/fanpage – obejmuje ona wiele miejsc w zależności od Twoich potrzeb!
 • wzory checkboxów do zastosowania w e-sklepie,
 • PDF „Po co Ci regulamin i co musi zawierać?”,
 • e-book z ćwiczeniami i wzorami „Jak wdrożyć RODO szybko i skutecznie – krok po kroku?”,
 • e-book z ćwiczeniami „Audyt prawny biznesu online i strony www”.

Jeśli masz jakieś pytania związane ze sprzedażą rękodzieła – napisz je w komentarzu, odpowiem na nie podczas szkolenia!

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.?  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!
 
Ilona Przetacznik
 

Stan prawny na dzień 02.11.2021 r.

Aktualizacja: 11.09.2023 r.