Udostepnij

Sprzedaż w Internecie – 3 elementy prawne, o których musisz pamiętać sprzedając w Internecie

Sprzedaż w Internecie to coraz częstsza opcja wybierana przez przedsiębiorców. Według raportu PARP o stanie sektora MŚP w Polsce liczba przedsiębiorstw w Polsce w ostatnich latach rośnie – w 2019 r. przekroczyła 2,2 mln  97% z nich to mikrofirmy!

Pandemia wiele zmieniła w świecie przedsiębiorców. Wygrywają ci, którzy stawiają na innowacje i e-commerce. Szczególnie ten ostatni święci w Polsce triumfy – z analizy przeprowadzonej przez PwC wynika, że w 2026 r. wartość brutto polskiego rynku handlu e-commerce wyniesie 162 mld zł. Oznacza to średnioroczny wzrost o 12%!

Co zrobić, żeby wziąć kawałek ogromnego dostępnego tortu klientów online dla siebie?

Sprzedaż w Internecie – obejrzyj video i dowiedz się, o jakie elementy należy zadbać, by sprzedawać legalnie i skutecznie.

 

 

Legalna Strefa Biznesu to nie tylko szkolenia! Sprawdź #Legalna Strefa Biznesu

#Legalna Strefa Biznesu znów otwarta

Jedyna taka platforma dla przedsiębiorców – Legalna Strefa Biznesu ponownie otwarta! To przede wszystkim społeczność osób przedsiębiorczych, które chcą działać legalnie i skutecznie w Internecie. I poza nim! To przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, że stabilna i rozwijająca się firma musi być zgodna z przepisami! To daje niewątpliwie przewagę konkurencyjną!

 Tym razem tylko na 7 dni, więc nie czekaj z dołączeniem. Nie wiesz jeszcze, czym jest #Strefa?
 
To przestrzeń, w której otrzymasz znacznie więcej, niż mogłeś/aś pomyśleć. Strefę Prawa i Biznesu w jednym, której w Polsce jeszcze nie ma.
 
szkolenie 950×550 px 1
#Legalna Strefa Biznesu

✔️To odpowiedź na niepewny system prawny w Polsce.

✔️To bieżąca opieka nad Twoim biznesem i jego rozwojem. Od działalności nierejestrowanej po działalność gospodarczą i spółkę z o.o.

✔️Społeczność przedsiębiorców otrzymuje w niej nie tylko bieżące wsparcie związane z prawem w różnych postaciach, ale także…

 
 
Niesamowitą Społeczność! Razem:
 
 • walczymy z niepewnością i chaosem.
 • walczymy z ciągłymi zmianami w prawie.
 • szukamy rozwiązań, które można zastosować w biznesie i zwiększać swoje szanse na zyski.
 • optymalizujemy działania.


W #LSB pracujemy na konkretach:

✔️przede wszystkim szkolenia krok po kroku,

✔️eksperci (księgowość, finanse, doradztwo podatkowe i optymalizacja, sprzedaż, marketing),

✔️formy działalności od NDG, po JDG i spółkę z o.o. (bazowo),

✔️grupy mastermind dla zdecydowanych pracować w mniejszej grupie i intensywnie,

✔️alerty prawne – zmiany istotne i które trzeba wdrożyć w biznesie alerty dedykowane (dla początkujących spółek, dla NDG, dla JDG), oraz wiele więcej, zero niepotrzebnych rzeczy, dlatego warto dołączyć już dzisiaj!

zero niepotrzebnych rzeczy.
 
A do tego, możesz się przekonać o przydatności Strefy za ułamek jej wartości! Jeśli zdecydujesz się na dostęp na 6 miesięcy, to będzie Cię kosztowało dziennie tylko 3,87 zł!

Podsumowując – Legalna Strefa Biznesu nie jest pojedynczym kursem online, który odłożysz na tzw. lepsze czasy i “kiedyś” do niego wrócisz! To przede wszystkim prawno-biznesowa platforma typu Netflix, która żyje razem z Twoją firmą i dla niej, dlatego pomaga jej rosnąć legalnie i skutecznie.

Dołącz do platformy szkoleniowej i zamkniętej społeczności #LEGALNEJ STREFY BIZNESU, której nie straszne zmiany … i codzienne wyzwania w rozpoczynaniu i prowadzeniu biznesu w Polsce <<TUTAJ>>.

Jeśli chcesz poznać najczęściej zadawane pytania sprawdź, ten wpis:

#Legalna Strefa Biznesu jest przede wszystkim dla:

 • przedsiębiorców prowadzących firmę w Polsce (w formie jednoosobowej działalności lub spółki
 • przedsiębiorców myślących o założeniu spółki i wejściu na wyższy poziom
 • osób zaczynających biznes i sprzedaż w Internecie w formie działalności bez rejestracji
 • osób myślących o biznesie i chcących podjąć pierwsze kroki legalnie
 • sprzedających online
 • osób zajmujących się marketingiem swoim lub klientów, także i przede wszystkim w mediach społecznościowych np. na Facebooku, Instagramie, TikToku
 • wirtualnych asystentek, rękodzielników, influencerów, marek osobistych

Legalna Strefa Biznesu nie jest pojedynczym kursem online, który odłożysz na tzw. lepsze czasy i “kiedyś” do niego wrócisz! To prawno-biznesowa platforma typu Netflix, która żyje razem z Twoją firmą i dla niej, dlatego pomaga jej rosnąć legalnie i skutecznie.

Webinar już za nami, ale ciągle możesz go obejrzeć. Zapoznaj się z czekającymi nas zmianami i przygotuj na nie. Kliknij w grafikę poniżej i kup już teraz! Zapoznaj się również z produktami, których będziesz potrzebować, gdy zmiany wejdą, a ja udostępnię ich aktualizację. Na razie możesz kupić je taniej, jednak po zaktualizowaniu cena pójdzie w górę, ponieważ to ogrom pracy. 

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą temat sprzedaży w Internecie od strony prawno-praktycznej.?  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję przedsiębiorcom jak działać legalnie w Internecie, jak zawierać skuteczne umowy i sprawnie wdrożyć RODO w swojej działalności.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart