Sprzedaż w Internecie - 3 elementy prawne, o których musisz pamiętać sprzedając w Internecie. Grafika reklamująca video na blogu Legalny Biznes Online, pokazujące, jak sprzedawać legalnie w Internecie, tekst na grafice: Zobacz video. Pamiętaj o tym!!! 3 elementy prawne, o których musisz pamiętać sprzedając w Internecie. Zdjęcie na grafice: radca prawny Ilona Przetacznik.

Sprzedaż w Internecie – 3 elementy prawne, o których musisz pamiętać sprzedając w Internecie

Czas czytania: 2 minut

Sprzedaż w Internecie to coraz częstsza opcja wybierana przez przedsiębiorców. Według raportu PARP o stanie sektora MŚP w Polsce liczba przedsiębiorstw w Polsce w ostatnich latach rośnie – w 2019 r. przekroczyła 2,2 mln  97% z nich to mikrofirmy!

Pandemia wiele zmieniła w świecie przedsiębiorców. Wygrywają ci, którzy stawiają na innowacje i e-commerce. Szczególnie ten ostatni święci w Polsce triumfy – z analizy przeprowadzonej przez PwC wynika, że w 2026 r. wartość brutto polskiego rynku handlu e-commerce wyniesie 162 mld zł. Oznacza to średnioroczny wzrost o 12%!

Co zrobić, żeby wziąć kawałek ogromnego dostępnego tortu klientów online dla siebie?

Sprzedaż w Internecie – obejrzyj video i dowiedz się, o jakie elementy należy zadbać, by sprzedawać legalnie i skutecznie.

 

 

Legalna Strefa Biznesu to nie tylko szkolenia! Sprawdź #Legalna Strefa Biznesu

#LSB – zapisz się na Listę osób ZAINTERESOWANYCH

Jedyna taka platforma dla przedsiębiorców – Legalna Strefa Biznesu ponownie otwarta! To przede wszystkim społeczność osób przedsiębiorczych, które chcą działać legalnie i skutecznie w Internecie. I poza nim! To przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, że stabilna i rozwijająca się firma musi być zgodna z przepisami! To daje niewątpliwie przewagę konkurencyjną!

Drzwi do strefy zostały zamknięte, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź mój wpis, z którego przede wszystkim dowiesz się jak wygląda Legalna Strefa Biznesu oraz dla kogo stworzyłam tę platformę. 

Możesz zapisać się też na listę osób zainteresowanych, aby otrzymać wiadomości o kolejnym otwarciu LSB <<TUTAJ>>.

 

Jeśli chcesz poznać najczęściej zadawane pytania sprawdź, ten wpis:

#Legalna Strefa Biznesu jest przede wszystkim dla:

  • przedsiębiorców prowadzących firmę w Polsce (w formie jednoosobowej działalności lub spółki
  • przedsiębiorców myślących o założeniu spółki i wejściu na wyższy poziom
  • osób zaczynających biznes i sprzedaż w Internecie w formie działalności bez rejestracji
  • osób myślących o biznesie i chcących podjąć pierwsze kroki legalnie
  • sprzedających online
  • osób zajmujących się marketingiem swoim lub klientów, także i przede wszystkim w mediach społecznościowych np. na Facebooku, Instagramie, TikToku
  • wirtualnych asystentek, rękodzielników, influencerów, marek osobistych

Legalna Strefa Biznesu nie jest pojedynczym kursem online, który odłożysz na tzw. lepsze czasy i “kiedyś” do niego wrócisz! To prawno-biznesowa platforma typu Netflix, która żyje razem z Twoją firmą i dla niej, dlatego pomaga jej rosnąć legalnie i skutecznie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą temat sprzedaży w Internecie od strony prawno-praktycznej.😊  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik