Udostepnij

Wirtualna asystentka a umowy i prawo – Gościnny udział Ilony Przetacznik w podcaście worqAssist

Od 1 do 24 grudnia ponownie odbędzie się Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki, organizowany przez Agnieszkę Pojdę z worqAssist. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy i wskazówek, aby wreszcie ruszyć z miejsca i zacząć działać jako wirtualna asystentka, to to jest odpowiedni moment. Przeczytaj, o co chodzi w akcji i jak możesz do niej dołączyć. Poznaj najważniejsze prawne wskazówki dla wirtualnych asystentek, dzięki którym będziesz działać legalnie i zabezpieczysz swój biznes.

Czym jest kalendarz i kiedy odbywa się cała akcja?

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki to wydarzenie, które odbywa się między 1-24 grudnia 2023. To 24 maile pełne wskazówek i merytoryki, które będą wysyłane codziennie do każdej uczestniczki.

Zamiast codziennie otwierać okienka z czekoladką lub kosmetykami, będziesz otwierać te bardziej wartościowe, czyli z wiedzą, dzięki której rozwiniesz zarówno siebie jak i swój biznes.

W 2023 roku będzie płatnym wydarzeniem, kosztującym 57 zł lub 97 zł. Droższy wariant zawiera spotkanie na żywo „Wigilia Wirtualnych Asystentek”, która odbędzie się na żywo 20 grudnia 2023 roku, jednak liczba miejsc jest ograniczona do 100 osób.

Wszystkie treści zostaną umieszczone na platformie, do której uzyskasz dostęp aż na 3 miesiące!

Dołączysz TUTAJ. Pamiętaj, aby dołączyć, korzystając ze specjalnego kodu zniżkowego, który znajdziesz poniżej. Otrzymasz 10% rabatu.

Kto będzie gościem tegorocznej edycji?

 • Ola Gościniak

 • Kasia Mistacoglu

 • Edyta Zając

 • Dominik Juszczyk

 • Ada Hirsz

 • Agnieszka Królikowska

 • Ola Żuławińska

 • Karolina Brzuchalska

 • Kaja Wróblewska – Wilczyński

 • Ula Nec

 • Iwona Wieczorek – Bartkowiak

I oczywiście ja 🙂 

Kim jest organizatorka kalendarza?

Pomysłodawczynią akcji jest Agnieszka Pojda, doradczyni biznesowa w cyfrowym świecie, założycielka worqAssist, zespołu Specjalistek biznesu online i Profesjonalnych Wirtualnych Asystentek.

Autorka e-booków i kursów online dla Wirtualnych Asystentek, Specjalistka DIVI – motywu Premium do budowy stron WWW na silniku WordPressa.

prawne wskazówki dla wirtualnych asystentek, kalendarz adwentowy wirtualnych asystentek

Prawne wskazówki dla wirtualnych asystentek

Jako gościni tegorocznej akcji nagrałam odcinek podcastu „Prawa autorskie w umowie o współpracy Wirtualnej Asystentki i jej klienta”

O czym będziesz mogła posłuchać?

 • Jakie elementy powinna zawierać dobra umowa o współpracę,
 • Na co uważać we współpracy z klientami od strony prawnej.

Kwestia umów w pracy wirtualnej asystentki jest bardzo ważna, ponieważ zabezpiecza Cię i Twój biznes przed klientami, którzy nie chcą płacić albo wymagają więcej, niż określili wcześniej. Dlatego musisz koniecznie zadbać o tę kwestię i określić, co należy do Twoich obowiązków.

Jako gościni przygotowałam dla Ciebie wartościowy materiał, który pozwoli Ci odnaleźć się w kwestiach prawnych i związanych z umowami. A wiem, że potrafią być skomplikowane, ponieważ rozmawiam z wieloma klientami i wiem, czego im potrzeba.

Więcej dowiesz się ze specjalnie nagranego przeze mnie odcinka podcastu i gwarantuję Ci, że będzie to przydatna wiedza.

Dlaczego warto dołączyć?

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2023 to akcja przygotowana dla osób, które chcą zdobywać nowe umiejętności, poznać nowe rozwiązania, narzędzia, nauczyć się organizacji pracy zdalnej w swoim biznesie.

 • To wydarzenie dla każdego, kto jest lub chce zostać Wirtualną Asystentką.
 • Z akcji skorzystają również mamy, które chcą zarabiać z domu, dorobić do budżetu lub zmienić dotychczasową pracę.
 • Jeśli pracujesz obecnie na etacie i myślisz o zmianie zawodu, to koniecznie musisz dołączyć do kalendarza.

Do akcji możesz dołączyć do 27.12.2023 roku, więc masz jeszcze trochę czasu. Jednak jeśli chcesz odkrywać razem z innymi poszczególne tematy i wspólnie odliczać do świąt, to koniecznie dołącz już teraz.

Wszystkie informacje znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj o kodzie zniżkowym ILONA, dzięki któremu zaoszczędzisz kilka złotych, a w przedświątecznym okresie to bardzo przydatne. 

 

2 1
Kurs online Pakiet MUST HAVE – WIRTUALNA ASYSTENTKA + Pakiet RODO MUST HAVE dla Wirtualnych Asystentek

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Ilona Przetacznik

Radca prawny, przedsiębiorca, ekspert prawa online, prawa autorskiego, AI, e-commerce, RODO i umów. Certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Dostarcza nieszablonowe rozwiązania prawne pomnażające zyski i spokój przedsiębiorcom, zarówno na początku ich drogi, jak i w rozwoju. Jej butikowa kancelaria prawna dostarcza merytoryczne wsparcie i przygotowanie dokumentów oraz wzorów w sklepie prawnym #LBO.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart