Grafika reklamująca produkt Biblia biznesu 3.0, tekst na grafice: Biblia e-biznesu 3.0.

Biblia e-biznesu 3.0. Wszystko co musisz wiedzieć o biznesie online.

Czas czytania: 2 minut

Biblia e-biznesu 3.0 to moim zdaniem jedna z najbardziej wartościowych pozycji dla każdego przedsiębiorcy – „Tysiące wskazówek wartych miliony złotych!!”. Swoją premierę miała 8 czerwca a na liście autorów mam przyjemność znajdować się również JA! Czy warto zaopatrzyć się w Biblię e-biznesu 3.0? Jakie zagadnienia zawiera? Odpowiedzi znajdziecie w artykule ?

Grafika reklamująca produkt Biblia biznesu 3.0, pokazująca, wszystkich autorów, tekst na grafice: Biblia e-biznesu 3.0, onepress. Zdjęcia na grafice: autorzy Biblii e-biznesu 3.0 w tym radca prawny Ilona Przetacznik.

…83 autorów (ekspertów w swoich dziedzinach), 159 rozdziałów, 850 stron praktycznych rad EKSPERTÓW… a wśród nich również JA! – właśnie dla takich chwil warto pisać i pisać – chociaż zdecydowanie wolę mówić ?

Można powiedzieć, że w pewnym sensie to moja pierwsza książka. W jednym z rozdziałów dotyczących e-prawa, pokazałam jak legalnie prowadzić marketing i sprzedaż w mediach społecznościowych – zasady i pułapki ??, ale to nie wszystko – sprawdź, jakie jeszcze tematy znajdziesz w Biblii e-biznesu 3.0!

Biblia e-biznesu 3.0 – czego się dowiesz?

  • jak zacząć (który model biznesu wybrać, które branże i trendy są najbardziej dochodowe oraz jakich narzędzi użyć),
  • jak budować efektywne strategie cenowe i sprzedażowe,
  • które działania marketingowe dają dziś najlepsze efekty,
  • jak skutecznie budować poza cenową przewagę konkurencyjną,
  • które błędy najczęściej psują sprzedaż i jak ich unikać,
  • jak łatwo zadbać o bezpieczeństwo swojego biznesu w sieci,
  • w jaki sposób reagować na trudne sytuacje na linii klient – firma,
  • które procesy warto optymalizować, automatyzować lub delegować.

Jak widać treści związanych z e-biznesem jest szalenie dużo! Rozdział prawny też nie należy do najkrótszych, dlatego jeśli nadal się wahasz – przeczytaj wstęp <<TUTAJ>> i podejmij decyzję 😉

Biblia e-biznesu 3.0 – gdzie można kupić?

Tekst na zdjęciu: Biblia e-biznesu 3.0. Zdjęcie na grafice: radca prawny Ilona Przetacznik.

 

Nie masz jeszcze Biblii e-biznesu 3.0? Zachęcam do zaopatrzenia się w wersję drukowaną lub e-book 😉 Z pewnością znajdziesz wiele ciekawych tematów nie tylko z zakresu prawa, ale również marketingu.

 

 

Jeśli zaciekawił Cię temat – dołącz do listy osób zainteresowanych legalnym prowadzeniem swojej firmy. LEGALNA STREFA BIZNESU to nie tylko platforma wiedzy, ale także miejsce nawiązywania i budowania relacji biznesowych. Na listę zainteresowanych można zapisać się <<TUTAJ>>.  Warto być na bieżąco i na liście, do czego Cię serdecznie zachęcam 🙂

Zapraszam również na mój blog LEGALNY BIZNES ONLINE – gdzie znajdziesz wiele ciekawych wpisów dotyczących prowadzenia własnego biznesu.

Wszystkiego Legalnego

Ilona Przetacznik

Stan prawny na dzień: 8 czerwca 2021