Udostepnij

Wywiad w Radio Kraków – bo umowy są ważne!

Jeśli znasz mnie trochę lepiej i wiesz, co robiłam wcześniej, to pamiętasz, że prowadziłam inny blog. Moim pierwotnym pomysłem był blog “Umowy są ważne”. To wówczas zaczęłam szerzyć wiedzę na temat umów, bo widziałam, że jest to bardzo potrzebne.

Blog Umowy są ważne już nie istnieje. Był prowadzony we współpracy z drugą osobą, co nie było najlepszym pomysłem. Wycofałam się i zaczęłam pracować nad nowym projektem, ciągle zgodnie ze starym pomysłem. A poprzedni blog został ostatecznie porzucony, pomimo zapewnień o kontynuacji…

Mój pomysł, oczywiście, bardzo się rozwinął i ewaluował, ale najważniejsza idea pozostała.

Wywiad w Radio Kraków

Tym krótkim wstępem chcę Cię zachęcić do wywiadu w Radio Kraków. Uważam, że jest on wartościowy dlatego też warto do niego powrócić. Jeśli interesuje Cię zabezpieczenie się w umowach!

Jest też trakskrypcja wywiadu. Wywiad odsłuchasz TUTAJ.

Więcej o umowach przeczytasz TUTAJ.

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Ilona Przetacznik

Radca prawny, przedsiębiorca, ekspert prawa online, prawa autorskiego, AI, e-commerce, RODO i umów. Certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Dostarcza nieszablonowe rozwiązania prawne pomnażające zyski i spokój przedsiębiorcom, zarówno na początku ich drogi, jak i w rozwoju. Jej butikowa kancelaria prawna dostarcza merytoryczne wsparcie i przygotowanie dokumentów oraz wzorów w sklepie prawnym #LBO.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart