Rising Stars - Prawnicy Liderzy Jutra - nominacja Ilony Przetacznik

Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra – nominacja Ilony Przetacznik

Czas czytania: 2 minut

Z przyjemnością pragnę poinformować, że znalazłam się w gronie 35 nominowanych osób w prestiżowym konkursie Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra. 

Jest to przede wszystkim piękne zwieńczenie mojego zaangażowania, misji jako prawnika i drogi, którą pokonałam. I nadal kontynuuje. 

Chcę pokazywać, że się da, szczególnie młodym prawnikom. Często dzielę się moim doświadczeniem, zdradzam kulisy biznesu, pokazuję ciemne i jasne strony. 

Wprowadzam innowacje, o których niektórzy myślą, że zarezerwowane są tylko dla przedsiębiorców. Tak też powstała pierwsza w Polsce platforma subskrypcyjna dla przedsiębiorców, w której prawo rozwija biznes #LegalnaStrefaBiznesu. Tego jest więcej i będzie. Dlatego już w 2022 roku szykuję zmiany 🙂

Więcej o konkursie <<TUTAJ>>

Rising Stars - Prawnicy Liderzy Jutra - nominacja Ilony Przetacznik
Ilona Przetacznik nominowana do konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra

Serdecznie dziękuję za nominację w tej jubileuszowej edycji! 

Gala finałowa odbyła się w dniu moich urodzin:) 

Do finału przeszli gównie prawnicy z dużych korporacji prawniczych i kancelarii jednak uważam za duży sukces i zmianę myślenia już samo to, że w konkursie znajdują się także osoby takie jak ja – samodzielnie tworzące swoją markę. Markę, która jest rozpoznawalna i odnosi sukcesy. Myślę, że mogę tak powiedzieć.

Przygotowując materiały do konkursu sama byłam pod wielkim wrażeniem ile do tej pory osiągnęłam. Oczywiście, nie stałoby się to bez zespołu #LBO, który stale się powiększa. 

 

Rising Stars - Prawnicy Liderzy Jutra - nominacja Ilony Przetacznik
Gala wręczenia nagród

Gratuluję ogromnie wszystkim laureatom!

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik, Radca prawny & CEO #LegalnaStrefaBiznesu

Awatar użytkownika

Cześć! Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję małym przedsiębiorcom na co zwrócić uwagę podpisując umowę oraz wskazuję legalną stronę biznesów online.