Światowy Tydzień Przedsiębirczości. Webinar Legalny start z biznesem w internecie, czyli MVP legalnego marketingu i sprzedaży.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Prelekcja Ilony Przetacznik.

Czas czytania: 3 minut

Już w najbliższy poniedziałek, 14 listopada, rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, podczas którego będę miała przyjemność wygłosić prelekcję. Jako, że misją #LBO jest wspieranie przedsiębiorców i walka z chaosem prawnym, nie mogłam odmówić wsparcia pro bono na “poziomie wejściowym” – STUDENTOM. Przejdź na tę stronę i dowiedz się więcej.

Światowy Dzień Przedsiębiorczości co to takiego?

To międzynarodowy projekt, którego celem jest promowanie przedsiębiorczości. Inicjatywa ta istnieje już od 15 lat. W blisko 200 różnych krajach organizowane są różne wydarzenia: szkolenia, warsztaty i inne, których celem jest rozwój.

Grafika do wpisu: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości i moja prelekcja
Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości / źródło: https://tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl/

Tematyka szkoleń jest różnorodna, ale skupiona w obrębie głównego tematu. Jakie zagadnienia są więc poruszane?

 • Jak założyć i rozwinąć działalność gospodarczą?
 • Jak zbudować swoją siec kontaktów?
 • Jakie są sposoby na negocjacje umów?
 • A także budowanie własnej marki w sposób świadomy?

To tylko kilka przykładów, bowiem wykładów będzie o wiele więcej. W trakcie obecnej edycji odbędzie się w całym kraju blisko 400 wydarzeń, zarówno online jak i stacjonarnie.

Światowy Dzień Przedsiębiorczości o czym będzie moja prelekcja?

Moja prelekcja “Legalny start z biznesem w internecie, czyli MVP legalnego marketingu i sprzedaży” odbędzie się w czwartek, 17 listopada 2022 roku, dla studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiemu Jana Pawła II. Zapisz się jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu, klikając TU lub w grafikę poniżej. Dodatkowo jeśli będziesz uczestniczyć w spotkaniu na żywo, możesz otrzymać odpowiedzi na zadane przez ciebie pytania. 

Podczas webinaru będę mówić o tym:

 • Jakie pierwsze kroki podjąć, żeby zacząć testować swój pomysł na biznes jeszcze bez firmy?
 • Na co uważać, budując swoją markę w internecie, aby jej nie pogrążyć na starcie?
 • Jak sprzedawać bez ponoszenia kosztów na budowę sklepu internetowego?
 • Jak wykorzystać media społecznościowe do rozwoju biznesu i nie popełnić błędów, które popełnia większość?
 • Q&A – odpowiedzi na Twoje pytania o Twój biznes lub pomysł (tylko na żywo)!
15. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Webinar Legalny start z biznesem w internecie, czyli MVP legalnego marketingu i sprzedaży
15. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Webinar Legalny start z biznesem w internecie, czyli MVP legalnego marketingu i sprzedaży.

Kto wystąpi poza mną?

Na zakończenie chcę Ci jeszcze powiedzieć, że w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na KUL-u przeprowadzone zostaną jeszcze dwie prelekcje poza moją.

 • “Czy biznes online jest dla mnie? Sprzedaż wiedzy przez internet vs biznes stacjonarny”, poprowadzony przez dr Karolinę Kizińską, 15.11.2022 (wtorek) o godz. 12:00. Zapisać możesz się tutaj.
 • “Jak wykorzystać media społecznościowe do budowania zaufania, marki osobistej i wyróżnienia się na rynku pracy?”, poprowadzony przez Jolantę Ambrożewicz, 19.11.2022 r. (sobota) o godz. 10:00. Zapisać możesz się tutaj.

Webinar o zmianach w sprzedaży już za nami, ale ciągle możesz go obejrzeć. Zapoznaj się z czekającymi nas zmianami i przygotuj na nie. Kliknij w grafikę poniżej i kup już teraz! Zapoznaj się również z produktami, których będziesz potrzebować, gdy zmiany wejdą, a ja udostępnię ich aktualizację. Na razie możesz kupić je taniej, jednak po zaktualizowaniu cena pójdzie w górę, ponieważ to ogrom pracy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODSUMOWANIE OSTATNIEJ KAMPANII NA MOIM INSTAGRAMIE W TYM TEMACIE >

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie tutaj >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik