Logo stowarzyszenie Kobiety w Centrum

Otwarte spotkania organizowane przez stowarzyszenie Kobiety w Centrum. Ilona Przetacznik gościem panelu dyskusyjnego.

Czas czytania: 3 minut

W grudniu odbędą się spotkania otwarte zorganizowane przez stowarzyszenie Kobiety w Centrum. Każda krakowianka, która chce rozwinąć swoje kompetencje, powinna się tam znaleźć. Spotkania odbędą się w Pałacu Potockich przy Rynku Głównym 20 w Krakowie. Będę również i ja, więc serdecznie Cię zapraszam do wysłuchania mojego wystąpienia. Zapisy odbędą się na stronie internetowej Pałacu Potockich. Pierwsze z nich, którego byłam częścią, już za nami, ale zachęcam do dołączenia do pozostałych.

Stowarzyszenie Kobiety w Centrum – co to takiego?

To organizacja, której celem jest wspieranie kobiet na różnych płaszczyznach. Rozwija ich niezależność, organizując specjalne wydarzenia, takie jak warsztaty czy konferencje, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę, na przykład o nowoczesnych technologiach.

W zakres ich działań wchodzą również różne kampanie społeczne, dotyczące osób niepełnosprawnych, promocja kultury i sztuki czy rozwój turystyki i ekologii poszczególnych regionów.

Jak same piszą na swojej stronie internetowej:

Jesteśmy organizacją, która chce wspierać kobiety na wielu płaszczyznach – praca, dom, życie publiczne i społeczne. Chcemy, aby Polki rozwijały siebie oraz swój region i ojczyznę. Pomagamy kobietom w ich codziennej działalności twórczej i naukowej. Walczymy z przemocą domową i dyskryminacją. Interesują nas inicjatywy prozdrowotne i proekologiczne. Dołącz do nas, jeśli wierzysz w kobiecą siłę i chcesz ją wspierać.

Logo stowarzyszenie Kobiety w Centrum
Logo Kobiety w Centrum, źródło: https://kobietywcentrum.org.pl/

Kiedy odbędą się spotkania?

Pierwsze z nich, dotyczące nowych technologii, odbyło się 2 grudnia o godzinie 18:00. Był to panel, którego częścią byłam ja oraz Lucyna Szaszkiewicz, ekspertka fintech, przedsiębiorczyni i właścicielka start-upu technologicznego. 

Zobacz również wpis na portalu LoveKraków.pl, podsumowujący pierwsze ze spotkań Kobiety w cyfrowym świecie. Szansa na karierę w zawodach przyszłości.

Drugie ze spotkań odbędzie się z kierowniczką krakowskiej filii MOPSu, Izabelą Rusek tydzień później, 9 grudnia, o godzinie 18:00. Tematyka spotkania będzie delikatna, ponieważ będzie dotyczyć kobiet, doświadczających przemocy w rodzinie. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zachęcam Cię do skorzystania z takiej okazji, ponieważ będziesz mogła dowiedzieć się, jak sobie z tym radzić.

Zapisz się TUTAJ.

Trzecim i ostatnim spotkaniem będzie to z Karoliną Mazur, doktorantką Inżynierii Materiałowej na Wydziale Politechniki Krakowskiej, dotyczące biodegradowalnych polimerów. Mogą zrewolucjonizować rynek plastiku, więc myślę, że warto dowiedzieć się na ten temat więcej, jeśli jest okazja. Odbędzie się 20 grudnia o godzinie 18:00.

Zapisz się TUTAJ.

Mam nadzieję, że skorzystasz z takiej okazji, ponieważ nie trafia się często, a towarzystwo innych przedsiębiorczych kobiet, może wynieść Cię na nowy poziom. Wzmocnisz swoje poczucie wartości i być może zdecydujesz na kolejny krok w swoim życiu. 

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie tutaj >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik