bonusu stempel

Otrzymaj Certyfikat #LBO, wdrażając nasze dokumenty. Działaj legalnie!

Czas czytania: 3 minut

Wdrożyłeś/wdrożyłaś nasze dokumenty w swojej firmie? Korzystasz ze wzorów naszych umów? A może posiadasz na swojej stronie internetowej naszą politykę prywatności albo regulamin? Jeśli tak, koniecznie napisz do nas! Otrzymasz od nas specjalny bonus – STEMPEL, który będziesz mógł/mogła umieścić na swojej stronie internetowej czy w social mediach i pokazać, że prowadzisz swój biznes w legalny sposób.

BONUS: ZNAK JAKOŚCI

Certyfikat LBO

 

Nasze dokumenty są przygotowane przez profesjonalistów: prawników i radców prawnych. Pokaż swoim klientom, że dbasz o ich interesy i poważnie podchodzisz do swojego biznesu i ich bezpieczeństwa.

Nie kopiuj, twórz swoją firmę legalnie.

Dlaczego warto mieć certyfikat #LBO?

  • Wiarygodność Twojej firmy – dzięki umieszczeniu naszego certyfikatu pokażesz, że Twoja firma, i tym samym Ty, podchodzisz poważnie do swojego biznesu i do swoich klientów.
  • Pokażesz, że Twoja firma działa legalnie i ma legalne dokumenty – niestety nie wszyscy tak robią. Znaczna część osób kopiuje nielegalnie regulaminy czy polityki prywatności z innych stron internetowych i wrzuca je na swoje. Może to przynieść niemiłe konsekwencje i pozwy sądowe. Dlatego też pokazując nasz certyfikat obok swojej polityki prywatności, pokażesz, że korzystasz z niej w sposób legalny.
  • Zdobędziesz zaufanie swoich klientów: tych obecnych, jak i tych przyszłych – klienci będą wiedzieć, że nie zostaną przez Ciebie oszukani, co sprawi, że będą skłonniejsi dokonać zakupu Twoich produktów lub usług.
  • Certyfikat potwierdza, że dokumenty są przygotowane przez profesjonalistów i są zgodne z obowiązującymi przepisami – dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
  • Przewaga nad konkurencją – tylko klienci LBO mogą otrzymać certyfikat. Będzie on Twoim wyróżnikiem na tle innym marek. Dzięki niemu nie znikniesz w tłumie, a Twoja firma będzie łatwiejsza do zapamiętania.

Gdzie możesz wdrożyć Certyfikat #LBO na swojej stronie internetowej?

Certyfikat LBO możesz udostępnić na stronie ze swoją polityka prywatności, stronie z regulaminem, w social mediach czy na stronie głównej strony internetowej. To, gdzie będziesz chciał/chciała go wyróżnić, to Twoja decyzja. Zrób to w widocznym miejscu, a nawet na kilku podstronach. Gdy to zrobisz skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dokonać weryfikacji.

Poniżej masz przykłady, w jaki sposób udostępnić nasz certyfikat.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy działasz legalnie w sieci, czy Twoja strona www jest zgodna z prawem, POBIERZ BEZPŁATNIE poradnik ze wskazówkami i zadaniami >>> KLIKNIJ I POBIERZ<<<< AUDYT PRAWNY BIZNESU ONLINE I STRONY WWW!

Audyt prawny biznesu online i strony www
Audyt prawny biznesu online i strony www

Co zrobić, żeby otrzymać Certyfikat #LBO?

Jeśli kupiłeś/kupiłaś nasze dokumenty napisz do nas na sklep@legalnybiznesonline.pl. Prześlemy Ci wówczas plik z grafiką, którą możesz wstawić na swojej stronie internetowej czy w innym miejscu. Później prześlij nam link do miejsca, gdzie widnieje grafika, żebyśmy mogli się z nim zapoznać i wpisać na listę Klientów 🙂 

Chętnie podzielimy się tą informacją także na stronie chwały! Jesteśmy dumni z naszych Klientów, gdy działają legalnie! 😀 

Na zakończenie, jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie tutaj >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik