Grafika ilustrująca wpis: Legalny live – Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące zmian w e-commerce

Legalny live – Nadchodzące zmiany w e-commerce. Pytania i odpowiedzi.

Czas czytania: 3 minut

Wczoraj, 03.11.2022, odbył się legalny live, podczas którego odpowiadałam na kolejną porcję pytań, dotyczących nadchodzących zmian w sprzedaży i Dyrektywy Omnibus. Pytania pochodziły między innymi z webinaru “Rewolucyjne zmiany w prawie sprzedaży internetowej 2022/2023”, który możesz kupić u mnie w sklepie, do czego gorąco Cię zachęcam.

Webinar: Rewolucyjne zmiany w prawie sprzedaży internetowej 2022/2023
Webinar: Rewolucyjne zmiany w prawie sprzedaży internetowej 2022/2023

Legalny live – jakie tematy poruszyłam?

Jedną z najważniejszych informacji jest ta o możliwym wydłużeniu terminu wprowadzenia zmian! To fantastyczna informacja! Jeśli chcesz posłuchać o tym nieco więcej i dowiedzieć się o jakim terminie mowa – koniecznie obejrzyj live’a. Znajdziesz go na moim Instagramie

Odpowiadałam również na kolejną porcję pytań. Na część z nich odpowiedziałam już niedawno w moim newsletterze, więc jeśli chcesz być na bieżąco z moimi treściami i nie ominąć żadnej ważnej informacji, zachęcam Cię do zapisu na niego. 

Kilka pytań, które pojawiły się na live’ie:

  • Czy opinia w zamian za bonus będzie nielegalna?
  • Jak wygląda kwestia wykonywania produktów na zamówienie i reklamacji? Czy można brać zadatek? 
  • Czy przedsiębiorca nie ponosi odpowiedzialności za brak zgodności treści cyfrowej lub usługi cyfrowej z umową, jeśli konsument, najpóźniej w chwili zawarcia umowy, został wyraźnie poinformowany, że konkretna cecha treści cyfrowej lub usługi odbiega od wymogów zgodności z umową i wyraźnie zaakceptował brak konkretnej cechy treści lub usługi cyfrowej?
  • Czy każdy sklep internetowy musi mieć w polityce prywatności lub regulaminie wzmiankę o RODO?

Koniecznie wejdź na mój profil na Instagramie i obejrzyj live’a, aby poznać odpowiedzi na te oraz pozostałe pytania.

Kup moje produkty i zadbaj o swój biznes!

Niedługo wejdą w życie ważne zmiany związane z Dyrektywą Omnibus. Z pewnością już o nich wiesz, a jeśli nie, to KONIECZNIE musisz się z nimi zapoznać. Możesz to zrobić kupując mój webinar poświęcony temu tematowi, a także odebrać bezpłatnego e-booka “Ważne zmiany prawne w sprzedaży 2022/2023”. Dzięki tym dwóm produktom będziesz czuć się pewniej w tym trudnym i niepewnym czasie, który nas czeka. 

Musisz przygotować się na nadchodzące zmiany, a ten zakup to inwestycja w Twój spokój i bezpieczeństwo. Po co przepłacać, skoro teraz możesz mieć je taniej. 

#Indywidualne wsparcie we wprowadzeniu zmian

Na zakończenie przypomnę o dodatkowej opcji. Jeśli chcesz pracować ze mną indywidualnie, nie masz ochoty samodzielnie wdrażać tych zmian albo wolisz opiekę specjalistycznej Kancelarii radcy prawnego – wypełnij poniższą ankietę, aby dostać indywidualną ofertę.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ, A ODEZWĘ SIĘ DO CIEBIE.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie tutaj >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik