#Legalna Strefa Biznesu

#Legalna Strefa Biznesu w nowej odsłonie. Zobacz, jak się zmienia!

Czas czytania: 4 minut

W każdym biznesie przychodzi taki czas, że czas na zmiany. Z różnych powodów. Nie oznacza to, że dzieje się coś złego. Czasem po prostu trzeba coś zmienić, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów i dokładnie tak dzieje się w tym przypadku. Zmiany są spore, ale mam nadzieję, że tylko na lepsze.

#Legalna Strefa Biznesu się zmienia i nie będzie już dostępna w formie, w której była dotychczas. Obecni Strefowicze otrzymają od nas maila, w którym wszystko zostanie wyjaśnione, więc nie muszą się martwić.

Jednak jeśli jeszcze nie miałeś/miałaś okazji korzystać z #Legalnej Strefy Biznesu, to myślę, że teraz jest najlepszy moment na zrobienie tego, zwłaszcza że przygotowałam specjalną ofertę.

Akademia #Legalnej Strefy Biznesu – co to takiego?

Akademia #Legalnej Strefy Biznesu ma zastąpić dotychczasową #Legalną Strefę Biznesu, którą tworzyłam od ostatnich ponad 2 lat. Zarówno mój biznes jak i ja się zmieniamy, zmieniają się również produkty, które chcę dla Ciebie tworzyć. Ciągle staram się myśleć, jak najlepiej Ci pomóc, jaki format będzie najlepszy. Przyszedł więc czas na duże zmiany.

#Legalna Strefa Biznesu będzie teraz wyglądać całkowicie inaczej. Zmieni się jej cena, a także sam wygląd. Nowa forma stawia głównie na szkolenia. Nie będzie comiesięcznych alertów prawnych, a także takiej jak dotychczas możliwości zadawania pytań. Zostanie natomiast opcja komentarzy pod poszczególnymi szkoleniami, więc jeśli będziesz mieć pytanie do konkretnego zagadnienia, będziesz mógł/mogła śmiało je zadać.

Nadal będzie dostęp do szkoleń prawnych i eksperckich, a możliwość ich przerabiania będzie się sukcesywnie otwierać, aby dać Ci przestrzeń na zaznajomienie się z materiałami i wdrożenie pewnych rozwiązań w swoim biznesie.

Czym Akademia różni się od #Legalnej Strefy Biznesu?

Jak już wspomniałam wyżej, w nowym formacie nie będą się pojawiały comiesięczne alerty prawne. Będzie za to dostęp to wszystkich poprzednich, więc ważne terminy nie powinny Ci umknąć.

Nie będzie także podziału na poszczególne etapy biznesów jak to było dotychczas. Natomiast dostęp do szkoleń będzie otwierać się co jakiś czas, tak aby początkujący przedsiębiorcy mogli stopniowo wdrażać potrzebne elementy do swoich biznesów. 

Nowa platforma nastawiona jest na nabywanie wiedzy, stąd też jej nazwa. To miejsce, w którym nie znajdziesz niepotrzebnych rozpraszaczy. Siadasz, wybierasz szkolenie, które chcesz danego dnia przerobić i to robisz. Zawsze możesz do niego wrócić i utrwalić nabytą wiedzę.

Społeczność jest ważna, jednak tu nabędziesz twarde umiejętności, które potem wykorzystasz w praktyce. Osobne miejsce do nauki i osobne do rozszerzania swojej sieci kontaktów czasem dają lepsze efekty, dlatego chcę dać Ci miejsce, w którym możesz to rozdzielić.

Co otrzymasz, dołączając do Akademii #Legalnej Strefy Biznesu?

Wiedzę z zakresu prawa

Nie znajdziesz jej nigdzie indziej. Dzięki przeprowadzonym audytom wielu stron internetowych dowiesz się, co powinno znaleźć się na Twojej i jakich błędów unikać.

Akademia #Legalnej Strefy Biznesu – szkolenia eksperckie

Nowa Strefa w nowej, lepszej cenie

Jako że zmienia się cała formuła #Legalnej Strefy Biznesu, zmienia się również jej cena. Do tej pory cena za możliwość dołączenia była znacznie wyższa, jednak znacząco różniła się od nowej wersji.

W nowej wersji dostępne będą dwa pakiety w cenie 39 zł miesiąc oraz 97 zł w przypadku 3 miesięcy. Jak więc widzisz, opłaca się dołączyć na dłużej, ponieważ jest wtedy taniej.

Specjalna oferta na Black Friday!

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę, z której możesz skorzystać od 20 aż do 30 listopada

Otwarcie Akademii #Legalnej Strefy Biznesu zbiegło się w czasie wraz z Black Friday i moimi urodzinami, a taka kumulacja musi oznaczać wyjątkową ofertę.

Dlatego tylko w tych dniach będzie możliwość dołączenia do Akademii na 12 miesięcy za jedyne 297 zł, co daje Ci sporą zniżkę i aż 4 miesiące gratis! Za miesiąc płacisz więc niecałe 25 zł

Taka okazja więcej się nie powtórzy, dlatego nie pozwól, żeby Ci umknęła.

Musisz przyznać, że jest to bardzo dobra okazja, aby zainwestować w swoją firmę. Jeśli wcześniej coś Cię powstrzymywało przed dołączeniem do #Legalnej Strefy Biznesu, to myślę, że tym razem nie będą to pieniądze.

#Legalna Strefa Biznesu
Dołącz do Akademii #Legalnej Strefy Biznesu >>>

Potrzebujesz dokumentów?

Jeśli wiesz już teraz, że potrzebujesz nowych dokumentów albo zaraz będziesz, to koniecznie skorzystaj z olbrzymiej promocji z okazji Black Friday. Promocja połączona jest z moimi urodzinami, dlatego zniżka jest wyjątkowo wysoka, bo aż 37%! 

Promocja obejmuje wszystko poza konsultacjami, dlatego nie warto jej przegapić. Jeśli nie wiesz, co jest Ci potrzebne, przeczytaj poniższy artykuł, gdzie znajdziesz podsumowanie najważniejszych produktów do sprzedaży online.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl lub od razu sprawdź ofertę konsultacji TUTAJ

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik