Dołącz do Akademii #Legalnej Strefy Biznesu

#Legalna Strefa Biznesu w nowej odsłonie. Zobacz, jak się zmieniła!

Czas czytania: 3 minut

W każdym biznesie przychodzi taki czas, że czas na zmiany. Z różnych powodów. Nie oznacza to, że dzieje się coś złego. Czasem po prostu trzeba coś zmienić, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów i dokładnie tak dzieje się w tym przypadku. Zmiany są spore, ale mam nadzieję, że tylko na lepsze.

#Legalna Strefa Biznesu się zmieniła i nie jest już dostępna w formie, w której była dotychczas. Obecni Strefowicze otrzymali od nas maila, w którym wszystko zostanie wyjaśnione, więc nie muszą się martwić.

Jednak jeśli jeszcze nie miałeś/miałaś okazji korzystać z #Legalnej Strefy Biznesu, to myślę, że teraz jest najlepszy moment na zrobienie tego. Wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Akademia #Legalnej Strefy Biznesu – co to takiego?

Akademia #Legalnej Strefy Biznesu zastąpiła dotychczasową #Legalną Strefę Biznesu, którą tworzyłam od ostatnich ponad 2 lat. Zarówno mój biznes jak i ja się zmieniamy, zmieniają się również produkty, które chcę dla Ciebie tworzyć. Ciągle staram się myśleć, jak najlepiej Ci pomóc, jaki format będzie najlepszy. Przyszedł więc czas na duże zmiany.

#Legalna Strefa Biznesu wygląda teraz całkowicie inaczej. Zmieniła się jej cena, a także sam wygląd. Nowa forma stawia głównie na szkolenia. Nie ma już comiesięcznych alertów prawnych, a także takiej jak dotychczas możliwości zadawania pytań. Jest natomiast opcja komentarzy pod poszczególnymi szkoleniami, więc jeśli będziesz mieć pytanie do konkretnego zagadnienia, możesz śmiało je zadać.

Nadal jest dostęp do szkoleń prawnych i eksperckich, a możliwość ich przerabiania będzie się sukcesywnie otwierać, aby dać Ci przestrzeń na zaznajomienie się z materiałami i wdrożenie pewnych rozwiązań w swoim biznesie.

Czym Akademia różni się od #Legalnej Strefy Biznesu?

Jak już wspomniałam wyżej, w nowym formacie nie pojawiają się comiesięczne alerty prawne. Jest za to dostęp to wszystkich poprzednich, więc ważne terminy nie powinny Ci umknąć.

Nie ma także podziału na poszczególne etapy biznesów, jak to było dotychczas. Natomiast dostęp do szkoleń będzie otwierać się co jakiś czas, tak aby początkujący przedsiębiorcy mogli stopniowo wdrażać potrzebne elementy do swoich biznesów. 

Nowa platforma nastawiona jest na nabywanie wiedzy, stąd też jej nazwa. To miejsce, w którym nie znajdziesz niepotrzebnych rozpraszaczy. Siadasz, wybierasz szkolenie, które chcesz danego dnia przerobić i to robisz. Zawsze możesz do niego wrócić i utrwalić nabytą wiedzę.

Społeczność jest ważna, jednak tu nabędziesz twarde umiejętności, które potem wykorzystasz w praktyce. Osobne miejsce do nauki i osobne do rozszerzania swojej sieci kontaktów czasem dają lepsze efekty, dlatego chcę dać Ci miejsce, w którym możesz to rozdzielić.

Co otrzymasz, dołączając do Akademii #Legalnej Strefy Biznesu?

Wiedzę z zakresu prawa

Nie znajdziesz jej nigdzie indziej. Dzięki przeprowadzonym audytom wielu stron internetowych dowiesz się, co powinno znaleźć się na Twojej i jakich błędów unikać.

Akademia #Legalnej Strefy Biznesu – szkolenia eksperckie

Nowa Strefa w nowej, lepszej cenie

Jako że zmienia się cała formuła #Legalnej Strefy Biznesu, zmienia się również jej cena. Do tej pory cena za możliwość dołączenia była znacznie wyższa, jednak znacząco różniła się od nowej wersji.

W nowej wersji dostępne są dwa pakiety w cenie 39 zł miesiąc oraz 97 zł w przypadku 3 miesięcy. Jak więc widzisz, opłaca się dołączyć na dłużej, ponieważ jest wtedy taniej.

Dołącz do Akademii #Legalnej Strefy Biznesu
Dołącz do Akademii #Legalnej Strefy Biznesu >>>

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl lub od razu sprawdź ofertę konsultacji TUTAJ

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik