Legalna sprzedaż kursów online. Napis na grafice: Jak legalnie sprzedawać kursy online? Grafika ilustrująca tekst autorstwa Ilony Przetacznik, twórczyni bloga Legalny Biznes Online.

Legalna sprzedaż kursów online – jak sprzedawać zgodnie z prawem?

Czas czytania: 3 minut

Legalna sprzedaż kursów online to z pewnością MUST HAVE dla każdego przedsiębiorcy, który chce prowadzić działalność online. Rynek e-commerce rośnie w niewyobrażalnym tempie, dlatego mam dla Ciebie szkolenie, z którego dowiesz się jak legalnie sprzedawać kursy online.

Kursy online to mój konik, uczę tego od dawna, więc czemu jeszcze raz się tym nie podzielić? Jeśli planujesz stworzenie kursu online, a następnie jego sprzedaż i marketing, to to szkolenie jest dla Ciebie.

Czego dowiesz się ze szkolenia:

 • Jak legalnie sprzedawać kursy online w internecie?
 • Na jakie elementy sprzedaży warto zwrócić uwagę.
 • Jakie ryzyko może czekać na przedsiębiorców?
 • Kroki jakie trzeba spełnić sprzedając online.

Legalna sprzedaż kursów online – obejrzyj video

Więcej  o Legalnej Strefie Biznesu dowiesz się <<TUTAJ>>.

Jeżeli chcesz działać legalnie sprzedawać i rozliczać swoje produkty online, zapisz się na listę osób zainteresowanych #Legalną Strefą Biznesu – platformy dla przedsiębiorców, którzy legalnie rozwijają swój biznes!

To odpowiedź na niepewny z pewnością system prawny w Polsce. To bieżąca opieka nad Twoim biznesem i jego rozwojem. Od działalności nierejestrowanej po działalność gospodarczą i spółkę z o.o.

Społeczność przedsiębiorców otrzyma w niej nie tylko bieżące wsparcie związane z prawem w różnych postaciach, ale także ludzi, którzy będą ją tworzyć.

#Legalna Strefa Biznesu

Kolejne otwarcie Strefy za klika miesięcy – nie przegap, zapisz się na listę zapiteresowanych #LEGALNĄJSTREFĄBIZNESU.

Nie czekaj do ostatnich minut, bo zawsze wtedy wydarzy się coś, co przeszkodzi Ci w dołączeniu. Będziemy niewzruszone i nie będziemy wpuszczać tylnym wejściem ?

#Legalna Strefa Biznesu jest dla:

 • przedsiębiorców prowadzących firmę w Polsce (w formie jednoosobowej działalności lub spółki
 • przedsiębiorców myślących o założeniu spółki i wejściu na wyższy poziom
 • osób zaczynających biznes i sprzedaż w Internecie w formie działalności bez rejestracji
 • osób myślących o biznesie i chcących podjąć pierwsze kroki legalnie
 • sprzedających online
 • osób zajmujących się marketingiem swoim lub klientów, także i przede wszystkim w mediach społecznościowych np. na Facebooku, Instagramie, TikToku
 • wirtualnych asystentek, rękodzielników, influencerów, marek osobistych

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w tym zakresie skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.?  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Webinar już za nami, ale ciągle możesz go obejrzeć. Zapoznaj się z czekającymi nas zmianami i przygotuj na nie. Kliknij w grafikę poniżej i kup już teraz! Zapoznaj się również z produktami, których będziesz potrzebować, gdy zmiany wejdą, a ja udostępnię ich aktualizację. Na razie możesz kupić je taniej, jednak po zaktualizowaniu cena pójdzie w górę, ponieważ to ogrom pracy. 

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Stan prawny na dzień: 05.10.2021