Polecają mnie

Kogo warto śledzić? Polecenie!

Czas czytania: < 1 minute

Dzisiaj po prostu krótko napiszę, że Agnieszka Skupieńska z bloga tosieoplaca.pl poleca śledzenie mojego bloga i działań (#Legalnych!) w swoim wpisie :

http://tosieoplaca.pl/jakie-blogi-kanaly-na-yt-i-podcasty-sledzic-w-2019-roku-zeby-byc-o-krok-przed-konkurencja/

Polecam przeczytać jej artykuł, gdyż daje ogromną wartość! Pokazuje osoby, które tak samo dzielą się swoją wiedzą w Internecie.

Jeśli działasz online to z pewnością znasz te osoby. Jeśli z kolei, dopiero zaczynasz, to warto je poznać! Dają ogrom wiedzy zupełnie bezpłatnie!

Wspomina jeszcze o takich twórcach jak np.

Marcin Osman, Bartek Popiel, Social Tigers, Paweł Tkaczyk, Monika Czaplicka, Kasia Pszonicka, Joanna Ceplin, Anna Wydra-Nazimek, Ola Gościniak, Ola Budzyńska, Marek Jankowski, Kasia Aleszczyk, Kuba Ociepa, Greg Albrecht i jeszcze kilku innych!

Tak, dobrze usłyszałeś – bezpłatnie. Pomyślisz, że to nieprawda? Te osoby prowadzą biznesy (bo z czegoś muszą żyć) więc sprzedają też swoje usługi czy produkty, więc nie jest to za darmo. Oczywiście, że tak – sprzedają swoje usługi, ale jeśli tylko chcesz to darmowa wiedza jaką się dzielą jest wystarczająca na początku drogi!

Jest tak wiele, że zazwyczaj nie musisz kupować dodatkowych produktów. No chyba, że całą już zgromadzisz (oraz przetestujesz w praktyce) i zechcesz więcej i więcej:)

Daj znać w komentarzu, jakie miejsca w sieci Ty odwiedzasz? Skąd pobrałeś lub kupiłeś ciekawe materiały?

Wszystkiego Legalnego!

Ilona – Managerka Legalnych Biznesów Online 🙂