Zwroty produktów elektronicznych

Firma bez ZUS – warsztaty stacjonarne

Czas czytania: < 1 minute

Firma bez ZUS – dzisiaj mam dla Was ciekawą informację o szkoleniu, które poprowadzę stacjonarnie, w Krakowie. Pewnie interesuje Was jak prowadzić firmę bez ponoszenia kosztów ZUS-u albo jak zarabiać bez zakładania firmy, po to, żeby przetestować swój pomysł na biznes?

Firma bez ZUS albo dochody bez zakładania firmy - warsztaty stacjonarne

Zobaczcie jakie szkolenie się szykuje już 15 marca 2018 r.

TEMAT?

Firma bez ZUS-ów albo dochody bez zakładania działalności gospodarczej, czyli jak zarabiać legalnie i bez większych kosztów?

MIEJSCE?

Kraków

CO TAM SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

Wszelkie szczegóły znajdziecie pod tym LINKIEM, pod którym można się również zapisać. Szkolenie jest bardzo tanie, gdyż organizuje je Stowarzyszenie Absolwenci na walizkach.

Liczba miejsc jest mocno ograniczona, gdyż będę pracować metodą warsztatową z wykorzystaniem sketchnotingu. Jest chyba tylko 12 miejsc, więc jeśli interesuje Was ten temat, to spieszcie się!:)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE CZYM PRĘDZEJ (KLIKNIJ)

Do zobaczenia!

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w wybranym temacie –  skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.?  Napisz do mnie tutaj >>> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Awatar użytkownika

Cześć! Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję małym przedsiębiorcom na co zwrócić uwagę podpisując umowę oraz wskazuję legalną stronę biznesów online.