Udostepnij

Aktualizacja dokumentów 2023. Dowiedz się jak ją prosto otrzymać!

Za jakiś czas moje produkty będą w całości zaktualizowane, o czym oczywiście się dowiesz. Oznacza to kolejne zmiany w prawie i chaos, który staram się ogarnąć. Aktualizacja dokumentów na 2023 rok będzie dostępna dla wszystkich, którzy kupili moje produkty i posiadają obecnie aktualną ich wersję. 

Posiadasz już moje produkty? Otrzymaj ich aktualizację na 2023

Licencja LBO i dostęp do platformy

Dostęp do platformy otrzymujesz na 365 dni. W tym okresie masz dostęp również do aktualizacji plików, jeśli się pojawią. Przez ten czas możesz pobrać pliki dowolną liczbę razy, jednak po 365 dniach dostęp do nich wygaśnie. Jeśli po tym czasie będziesz potrzebować nowych dokumentów, aktualnych na dany moment, masz kilka opcji:

  • Jeśli Twój dostęp już wygasł skontaktuj się ze mną i poinformuj o tym. Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę.
  • Jeśli Twój dostęp wygasa niedługo i wiesz, że będziesz potrzebować aktualnej wersji dokumentów, gdy wejdą zmiany w prawie – również skontaktuj się ze mną. Przygotuję dla Ciebie specjalny kod zniżkowy, dzięki któremu przedłużysz dostęp o kolejny rok.
  • Możesz również skontaktować się ze mną i poprosić o indywidualną poradę prawną. Razem zobaczymy, czego Ci potrzeba i ustalimy najlepsze dla Ciebie warunki współpracy.

Licencja LBO jest dożywotnia, więc nie musisz się martwić, że wygaśnie po zakończeniu okresu dostępu. Masz cały czas prawo do korzystania z raz wprowadzonych dokumentów. To co jest ograniczone, to dostęp do platformy. Dlatego zalecam, aby pobrać pliki jak najszybciej i nie martwić się, że nie będziesz mieć możliwości skorzystania z nich później.

Grafika mockup e-book "Ważne zmiany w prawie sprzedaży" autorstwa Ilony Przetacznik
Pobierz ebooka “Ważne zmiany w prawie sprzedaży 2022/2023”

Jesteś w Strefie? Pamiętaj o swojej zniżce!

Mam nadzieję, że pamiętasz, że jako członek/członkini #Legalnej Strefy Biznesu posiadasz specjalną, stałą zniżkę na moje produkty, która wynosi -30%. Korzystaj z niej, ponieważ często obniża wartość zamówienia bardziej niż ogólnodostępne kody rabatowe

 

BONUS: ZNAK JAKOŚCI

Wdrożyłeś/wdrożyłaś nasze dokumenty w swojej firmie? Korzystasz ze wzorów naszych umów? A może posiadasz na swojej stronie internetowej naszą politykę prywatności albo regulamin?

Jeśli tak, koniecznie napisz do nas! Otrzymasz od nas specjalny bonus – STEMPEL, który będziesz mógł/mogła umieścić na swojej stronie internetowej czy w social mediach i pokazać, że prowadzisz swój biznes w legalny sposób.

Nasze dokumenty są przygotowane przez profesjonalistów: prawników i radców prawnych, głównie przeze mnie (Kancelaria radcy prawnego #Legalny Biznes Online). Pokaż swoim klientom, że dbasz o ich interesy i poważnie podchodzisz do swojego biznesu i ich bezpieczeństwa.

Nie kopiuj, twórz swoją firmę legalnie.

Kup moje produkty i zadbaj o swój biznes!

Niedługo wejdą w życie duże zmiany związane ze sprzedażą, produktów fizycznych jak i cyfrowych. Z pewnością już o nich wiesz, a jeśli nie, to KONIECZNIE musisz się z nimi zapoznać. Zrobisz to, pobierając e-booka, do którego masz link powyżej. Kliknij w grafikę i odbierz dostęp do niego. 

Aktualizacja dotyczy między innymi poniższych produktów. Ich cena wzrośnie po aktualizacji, ponieważ są to duże zmiany i ogrom mojej pracy, dlatego jeśli ich potrzebujesz, kup je teraz, kiedy cena jest jeszcze niższa.

Korzyści z posiadania naszych dokumentów

  • Możesz spokojnie rozwijać swój biznes, nie martwiąc się o zgodność dokumentów z prawem.
  • Nie czekają na Ciebie kary za błędy w regulaminach i niedozwolone klauzule.
  • Otrzymujesz dokumenty sporządzone przez profesjonalistów, którzy znają się na tym, co robią. 
  • Nasze produkty są tak stworzone, aby każdy był w stanie samodzielnie je wprowadzić i dostosować pod swoją firmę. Każdy plik posiada komentarze i instrukcje krok po kroku co i gdzie trzeba zmienić, co usunąć itd. Poradzisz sobie. 

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie tutaj >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję przedsiębiorcom jak działać legalnie w Internecie, jak zawierać skuteczne umowy i sprawnie wdrożyć RODO w swojej działalności.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart