Urodziny #Legalny Biznes Online

Urodziny marki i pierwszy rok #Legalnej Strefy Biznesu

Czas czytania: 4 minut

Niecodziennie świętuje się prawie pięciolecie działalności marki #Legalny Biznes Online i pierwszy rok od otwarcia #Legalnej Strefy Biznesu, którą tworzy ponad 100 osób. Cieszę się, że coraz liczniej przedsiębiorcy chcą dbać o legalność swoich biznesów.

23 września świętowaliśmy zarówno nasz, jak i Twój, sukces pośród przyjaciół, współpracowników, klientów i partnerów, a także wśród członków #Legalnej Strefy Biznesu. Spotkaliśmy się w samym centrum Krakowa, miejscu idealnym – Forum Przestrzennie, gdzie klimat loftu przeplata się z biznesem i relaksem.

Ci , którzy mieli możliwość dołączyć do nas i świętować na żywo, otrzymali imienne certyfikaty uczestnictwa w Strefie. Przygotowałam także kilka drobnych gadżetów, które, mam nadzieję, umilą im czas i będą przypominać o #Legalnym Biznesie Online i czasie spędzonym z nami.

Urodziny #Legalny Biznes Online
Goście, Strefowicze i Przyjaciele obecni podczas świętowania.
Goście, Strefowicze i Przyjaciele obecni podczas świętowania.

Legalny Biznes Online – podsumowanie działalności

Poniżej możesz znaleźć podsumowania mojej działalności i zachęcam Cię do przeczytania ich i zobaczenia, jak mój biznes rozwinął się od tego czasu. Zapraszam Cię na małą podróż w czasie. Może będzie sentymentalna również dla Ciebie, ponieważ byłeś ze mną przez ten czas i miałeś okazję śledzić mój rozwój?

Podsumowanie roku 2018 na blogu i w działalności! To wtedy poprowadziłam regularne #LegalneKawy, które obejrzało tysiące osób. Był to dla mnie przełomowy rok. Wszystkie #LegalneKawy znajdziesz też na moim kanale na You Tube TUTAJ. Zapraszam do subskrybowania!

Podsumowanie 2019 i plany na 2020 to był rok mocnych zmian i rebrandingu, a także pierwszych kursów i sporych zmian w oferowanych przeze mnie produktach. Nawiązałam wtedy także kilka współprac ze wspaniałymi ludźmi.

Zachęcam Cię do przeczytania pozostałych podsumowań, ponieważ wiele się zmieniło i warto spojrzeć z perspektywy czasu na pewne rzeczy.

Co się zmieniło w ciągu tych kilku lat?

Od 2017 wiele się zmieniło, nie tylko wokół mnie, ale także we mnie. Coraz lepiej rozumiem, co jest dla mnie ważne i jak żyć w zgodzie ze sobą. Jestem szczęśliwa i wdzięczna za to, co mam i doceniam ludzi, którzy są wokół mnie. Dzięki ciężkiej pracy rozwinęłam Kancelarię radcy prawnego, która pomaga biznesom działać legalnie online, pierwszą tak wyspecjalizowaną. Zbudowałam również pierwszą w Polsce platformę prawno-biznesową #Legalną Strefę Biznesu, gdzie można czerpać wiedzę nie tylko z zakresu prawa, ale również marketingu, by prowadzić swoją firmę jeszcze lepiej i świadomiej. To wszystko pozwoliło mi rozwinąć się na tyle, że jestem bliska wolności finansowej, z czego jestem ogromnie dumna.

Urodziny #Legalny Biznes Online
Goście, Strefowicze i Przyjaciele obecni podczas świętowania.
Goście, Strefowicze i Przyjaciele obecni podczas świętowania.

Świętowaliśmy przy pysznym torcie, przygotowanym przez Słodki bazar, a także przekąskach, o które zadbało Forum Przestrzenne. Oczywiście nic nie odbyłoby się, gdyby nie moi Klienci, którzy dbają każdego dnia o swoje biznesy. Prowadzenie firmy legalnie jest bardzo ważne i cieszę się, że mogę pomagać Ci w tym już tak długo. Mam nadzieję, że czeka nas co najmniej drugie tyle.

Urodziny #Legalny Biznes Online
Tort marki oraz roll-up z motywacyjnym do legalności hasłem.

Czy warto organizować takie spotkania?

Przygotowanie takiej imprezy pokazało mi, że wcale nie musi być kosztowna i można więcej zyskać, niż stracić, nie podejmując tego typu działań. Niewiele firm obecnie robi spotkania, podczas których można świętować nie tylko ze współpracownikami, ale przede wszystkim z Klientami. Spotkania firmowe to standard, ale warto wynieść go na wyższy poziom. Relację z Klientem buduje się nie tylko transparentnością w swoich działaniach czy regularnością w social mediach, ale przede wszystkim kontaktem z nim, a gdzie można nawiązać go lepiej, jeśli nie podczas spotkania na żywo, zwłaszcza po czasie pandemii. Uważam, że to bardzo ważny i ciekawy wyróżnik marki, o który warto dbać. 

Co najważniejsze jednak to bardzo przyjemna sprawa. Cudownie jest spotkać się na  żywo! 

Indywidualna obsługa prawna – pakiet godzin

Pamiętaj, jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym w zakresie legalnego prowadzenia swojej firmy skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie na >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik