Polityka prywatności. Jak się za nią zabrać i co w niej zamieścić? – rozmowa z Sylwią Stein.

Czas czytania: 2 minut

Polityka prywatności – jak ją zrobić i od czego zacząć? Niedawno odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Specka na Onlajnie, którego byłam gościem. Razem z Sylwią Stein rozmawiałyśmy o polityce prywatności i o tym, jak ważna jest w biznesie. Jeśli taka tematyka Cię interesuje, to gorąco zachęcam do wysłuchania/obejrzenia naszej rozmowy.

Dostęp do rozmowy mają członkowie grupy Zostań specką! – WP, CSS, HTML, SEO, budowanie własnej marki. Jeśli chcesz dołączyć do grupy i mieć dostęp do rozmowy, ale i wielu innych treści, to znajdziesz ją TUTAJ. Natomiast samo spotkanie znajdziesz TU.

Polityka prywatności. Jak się za nią zabrać i co w niej zamieścić?

Polityka prywatności. Jak się za nią zabrać i co w niej zamieścić? – o czym rozmawiałyśmy podczas spotkania?

Podczas spotkania poruszyłyśmy dużo istotnych tematów takich jak:

  • skąd wziąć politykę prywatności,
  • czy można ją stworzyć samemu,
  • czy jak nie mam firmy, to muszę ją mieć,
  • czy polityka prywatności dotyczy tylko strony www, czy muszę ją też mieć w social mediach i innych miejscach.

Jeśli potrzebujesz gotowego wzoru polityki prywatności, zgodnego z obowiązującymi w 2023 r. przepisami, ponieważ sporo się zmieniło, to koniecznie sprawdź wzór, który dla Ciebie przygotowałam. Kliknij grafikę poniżej i dowiedz się więcej.

Polityka prywatności i plików cookies
Polityka prywatności i plików cookies

Na zakończenie jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl lub od razu sprawdź ofertę konsultacji TUTAJ

 

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik