Legalny kalendarz adwentowy

Legalny kalendarz adwentowy – odliczaj razem z nami do świąt!

Czas czytania: 2 minut

Święta już za niecały miesiąc, dlatego razem z zespołem #LBO przygotowałam dla Ciebie niespodziankę. Ruszamy z nowym profilem Legalnej Strefy Biznesu, a tym samym z super akcją, która mam nadzieję rozrusza Strefowiczów i zachęci do większej aktywności. Jest nią Legalny kalendarz adwentowy. Wspólnie spędzimy najbliższy czas na odliczaniu do świąt, jednocześnie ulepszając biznesy. Mam nadzieję, że ta zabawa sprawi Ci przyjemność, taką jak mnie sprawiło jej przygotowywanie dla Ciebie.

Legalny Kalendarz Adwentowy – o co chodzi?

To zabawia przygotowana głównie z myślą o członkach #Legalnej strefy Biznesu. Mam nadzieję, że moja urodzinowa niespodzianka się przydała i jesteś już na liście, aby razem z nami dobrze się bawić.

Każdego dnia, nie licząc weekendów, na nowym profilu przygotowanym specjalnie pod Strefę, opublikowane zostanie jedno zadanie. Już teraz zachęcam Cię do zaobserwowania profilu jeśli należysz do Strefy lub dopiero myślisz o dołączeniu.

Wykonanie zadania zajmie Ci maksymalnie 10 minut, jednak wartość, jaką mogą przynieść jego efekty jest bezcenna. Wiele osób zapomina albo nie wie, o prostych sposobach, które mogą pomóc w rozwinięciu czy też zabezpieczeniu firmy. Te drobne zadania mają Ci w tym właśnie pomóc. 

Legalny kalendarz adwentowy
Odliczaj do świąt razem z Legalnym Kalendarzem Adwentowym

Czy zadania z kalendarza będą dostępne dla wszystkich?

I tak i nie. To akcja specjalnie przygotowana dla Strefowiczów, ale nie zostawię społeczności #Legalnych Biznesów Online bez niczego 🙂. Dlatego zachęcam do śledzenia moich social mediów i zapisania się na mój newsletter, jeśli jeszcze nie otrzymujesz moich maili, ponieważ zdarzają się akcje specjalne, kiedy dołączenie do Strefy jest możliwe poza głównymi otwarciami raz na kilka miesięcy. Przykładem jest niedawna akcja urodzinowa.

Oczywiście nie zostawimy pozostałych obserwujących z niczym. Nie martw się! Na moim głównym profilu #Legalny Biznes Online raz w tygodniu odkryjemy jedno z okienek, tak aby wszyscy mogli je wykonać. Oczywiście, profil Legalnej Strefy Biznesu jest publiczny i tam będziemy troszkę zdradzać. Szczegóły znajdą się jednak w Strefie. 

Wszystkie zadania z Legalnego Kalendarza Adwentowego będą dostępne w Strefie, a na koniec zbierzemy je w jednego e-booka. Strefowicze zawsze otrzymują ekskluzywne treści, dlatego warto tam być!

Już wkrótce czekają nas ważne zmiany w prawie sprzedaży. Na ich wdrożenie będziesz mieć tylko 14 dni. Zapoznaj się z tym, co Cię czeka i przygotuj na nowe obowiązki. Aby ułatwić Ci ten proces, przygotowałam dla Ciebie praktyczny i bezpłatny e-book. Pobierz go, klikając w poniższą grafikę.

Bezpłatny e-book "Ważne zmiany w prawie sprzedaży 2022/2023"
Bezpłatny e-book “Ważne zmiany w prawie sprzedaży 2022/2023”

Na zakończenie, jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej. Napisz do mnie tutaj >> kontakt@legalnybiznesonline.pl

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik