Udostepnij

Edukacyjne rolki – poznaj nową serię na Instagramie.

Jakiś czas temu rozpoczęłam nową serię edukacyjnych rolek na Instagramie. Każdy z poszczególnych tygodni ma inny temat przewodni, w którym odpowiadam na najczęściej pojawiające się pytania. Dzięki takiej formie przekazywania wiedzy mogę przedstawić Ci najważniejsze kwestie w przystępny i szybki sposób. Wszystko jest uporządkowane, a ty zawsze możesz wrócić do konkretnego pytania i przypomnieć sobie moją odpowiedź czy udzielone rady. Przeczytaj, jakie serie pojawiły się już na moim profilu i co czeka nas w przyszłych tygodniach.

Czym są rolki/Reels na Instagramie?

Rolki, inaczej Reels, to krótkie filmiki, które trwają maksymalnie 90 sekund. W ostatnim czasie zyskały duża popularność, dzięki możliwości łatwego i szybkiego przekazania informacji. Ich treść jest skondensowana, dlatego zawierają niewiele, ale wartościowych, informacji.

Tematyczne serie rolek na Instagramie

Poznaj serie, które są już dostępne na moim profilu na Instagramie. Znajdziesz go TUTAJ.

1. Najczęściej zadawane pytania dotyczące spółek z o.o.

Dowiesz się tu przede wszystkim, co daje Ci założenie spółki z o.o., ile to kosztuje i jak to zrobić. Czyli samych najważniejszych kwestii, które musisz znać, będąc na początku swojej drogi do własnej spółki. Przedstawię Ci najlepsze sposoby na założenie spółki i podpowiem, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dam Ci również wiele cennych wskazówek.

Dowiedz się, co daje założenie spółki z o.o.

Poznaj koszty założenia spółki z o.o.

Indywidualna obsługa prawna - Ilona Przetacznik, pakiet godzin dla firm.
Indywidualna obsługa prawna – Ilona Przetacznik, pakiet godzin dla firm.

2. Legalny e-mail marketing

Wiesz, czy zgoda klienta na wysyłanie mu maili jest konieczna? Chcesz wiedzieć czym jest double opt-in i czy musisz go stosować? A może zastanawiasz się, czy musisz umożliwić swojemu odbiorcy wypisanie się z mailingu w każdej przesłanej do niego wiadomości? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, a także dowiedzieć się wiele więcej, to koniecznie zapoznaj się z rolkami z tej serii.

Czy musisz mieć zgodę klientów na wysyłanie im maili?

Czy możliwość wypisania się z newslettera musi być w każdym mailu?

3. Nierejestrowana działalność gospodarcza

Dowiesz się przede wszystkim jednak z najważniejszych informacji – co da Ci założenie nierejestrowanej działalności gospodarczej. Przedstawię Ci kilka elementów, które mogą przekonać Cię do tej formy prowadzenia własnej firmy. Bo NDG to firma, tylko nie musisz jej rejestrować. Jednak to nie wszystko. Poznasz także swoje obowiązki i odpowiedź na pytanie, czy musisz płacić ZUS? Wokół NDG krąży wiele mitów, dlatego postanowiłam się z nimi rozprawić.

Poznaj 3 zaskakujące elementy w NDG.

Czy będąc na NDG, musisz płacić ZUS?

szkolenie działalność nierejestrowana
SZKOLENIE: Działalność nierejestrowana

Jakie rolki na Instagramie się jeszcze pojawią?

W najbliższych tygodniach planuję poruszyć tematy takie jak rejestracja znaku towarowego, zagadnienia związane z legalnym sklepem internetowym czy też sztuczną inteligencją. Jeśli interesują Cię te tematy, to zachęcam Cię do obserwowania mojego profilu, aby być na bieżąco i nie przegapić następnych filmów.

Na zakończenie jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji z radcą prawnym, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością omówię z Tobą WYBRANE TEMATY od strony prawno-praktycznej.  Napisz do mnie na ten e-mail >> kontakt@legalnybiznesonline.pl lub od razu sprawdź ofertę konsultacji TUTAJ

 

Wszystkiego Legalnego!

Ilona Przetacznik

Autorka wpisu

Ilona Przetacznik

Nazywam się Ilona Przetacznik i jestem radcą prawnym. Pokazuję przedsiębiorcom jak działać legalnie w Internecie, jak zawierać skuteczne umowy i sprawnie wdrożyć RODO w swojej działalności.

Zapisz się do Newslettera

I otrzymaj prezent Audyt Prawny Biznesu Online

Warto przeczytać

Shopping Cart