REGULAMIN KONKURSU #Legalna Strefa Biznesu ogłoszonego w dniu 13.09.2021 r. 

Regulamin znajdziesz klikając w TEN LINK. 

 

Szczegóły konkursu:

! Uwaga #KONKURS !

Wygraj dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu – platformy dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić legalny i skuteczny biznes! Platformy, na której prawo rozwija biznes.

 CO ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

 • Odpowiedz na pytanie dlaczego akurat do Ciebie powinien trafić darmowy dostęp do Strefy oraz napisz co chciałbyś znaleźć w Legalnej Strefie Biznesu?
 • Użyj hashtagu #legalnastrefabiznesukonkurs
 • Swoją odpowiedź umieść w komentarzu pod postem na Facebooku @Ilona Przetacznik #Legalny Biznes Online, Instagramie @legalnybiznesonline lub pod artykułem o konkursie na blogu legalnybiznesonline.pl.

 

NAGRODY

Nagrodą są dostępy do Legalnej Strefy Biznesu, czyli jedynej platformy subskrypcyjnej dla Przedsiębiorców, w której znajdziesz kompleksowe wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub myślących o założeniu własnego biznesu. #LegalnaStrefaBiznesu to szkolenia prawne, porady eksperckie, regularne sesje Q&A i alerty prawne, a do tego grupy mastermind i wiele, wiele więcej! Taki prawno-biznesowy netflix.

Nagrodzone zostaną aż trzy odpowiedzi!

 1. Nagrodą za pierwsze miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 12 miesięcy
 2. Nagrodą za drugie miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 6 miesięcy
 3. Nagrodą za trzecie miejsce jest dostęp do #LegalnejStrefyBiznesu na okres 3 miesięcy

CZAS TRWANIA

Konkurs trwa od 13 września 2021 r. od momentu  publikacji postu konkursowego na Facebooku i Instagramie do 26 września 2021 r. do godz.  18:00.

 

WYNIKI

Wyniki ogłoszone zostaną 27 września o godz. 20:00  na fanpage’u na Facebooku (@legalnybiznesonline), profilu na Instagramie (@legalnybiznesonline), gdzie opublikowane zostanie imię i nazwisko zwycięzcy podczas live. Znajdą się na także później na blogu legalnybiznesonline.pl.

 

REGULAMIN I ZASADY KONKURSU:

 1. Regulamin konkursu znajdziesz pod tym linkiem: https://legalnybiznesonline.pl/wp-content/uploads/2021/09/Regulamin-konkursu_LSB_OST_IP.pdf
 2. Fundatorem nagrody jest organizator.
 3. 4. Konkurs nie jest popierany, przeprowadzony ani organizowany przez portal społecznościowy Facebook czy Instagram. Nie jest także przez nich sponsorowany. Administrator promocji korzysta z serwisu Facebook i Instagram do administrowania promocją na własną odpowiedzialność. Każdy uczestnik zwalnia z odpowiedzialności serwis Instagram i Facebook.

Będzie nam miło, jeśli przy okazji tego konkursu:

 • Polubisz fanpage @Ilona Przetacznik #Legalny Biznes Online [link]
 • Zaobserwujesz profil na Instagramie @legalnybiznesonline [link]
 • Udostępnisz ten post dalej i zaprosić do udziału swoich znajomych, tak aby jak największa liczba osób mogła wziąć udział w konkursie i skorzystać z okazji wygrania świetnych nagród. A tym samym rozwoju swojego biznesu z ekipą Strefowiczów i całą #LSB! 😊

Powodzenia i Wszystkiego Legalnego!

ILONA i #LBOTeam